Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 07:56:00

Відновлення недобудованих об’єктів освітньої галузі здійснюватиметься у першу чергу

11.06.2015   10:52Агенцiя

Питання щодо підготовки до реалізації проектів, включених до фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році знаходиться на постійному контролі Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА.

З цього приводу заступником директора Департаменту Сергієм Нітченком спільно з спеціалістами виробничо-технічного відділу, здійснюється обстеження об’єктів з високим ступенем будівельної готовності в області, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

Так, днями, з виїздом на місце, оглянуто об’єкт незавершеного будівництва «Реконструкція Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. з розміщенням в одноповерховій будівлі молодіжного центру за адресою вул. Дзержинського,7 смт Добрянка Ріпкинського району».

У ході обстеження виявлено недовиконання частини робіт та недоліки в ряді виконаних робіт будівель. Департаментом спільно з представниками органів влади Ріпкинського району визначені першочергові заходи щодо реконструкції об’єкту незавершеного будівництва.

На Чернігівщині питання відновлення недобудованих об’єктів освітньої галузі є пріоритетним. На реконструкцію Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. з розміщенням в одноповерховій будівлі молодіжного центру з Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році виділено 3 мільйони гривень. Адже введення в експлуатацію цього об’єкту має вкрай важливе значення для селищної громади.

Останні новини Чернігівщини

Григорій Ткаченко про важливе. ВІДЕО 07:52

Коротко про важливе: разом із чернігівськими журналістами спілкувалися про ринок землі, майбутнє українського сільського господарства, в тому числі розвиток таких галузей як тваринництво, картоплярство та ягідництво. Говорили про депутатство, бізнес та особисте.

До бюджету надійшло 26,7 млн гривень

До бюджету надійшло 26,7 млн гривень 07:38

За інформацією управління супроводження судових справ Головного управління ДПС у Чернігівській області станом на 01.05.2021 року в судових інстанціях на розгляді перебуває 1002 справи на суму 1067,6 млн гривень.

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер 07:24

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського 07:06

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни 07:02

13 травня о 08:10 на відкритій території біля с. Олешня Добрянської об`єднаної територіальної громади Чернігівського району було виявлено 2 предмета, схожі за ознаками на вибухонебезпечні.