Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 05:03:45

Сталий розвиток територіальної громади: управлінські аспекти

11.06.2015   09:20Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар з питань реформування територіальної організації влади та розвитку територіальних громад проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 10 по 12 червня. Участь у заході беруть міські та селищні голови Чернігівської області.

В рамках семінару 10 червня відбулася зустріч за «круглим столом» щодо актуальних питань децентралізації в умовах конституційної реформи. Управлінські, юридичні та економічні аспекти формування нової територіальної організації висвітлювали представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лідія Євтушенко, головний консультант відділу моніторингу законодавства Інституту законодавства Верховної Ради України, доктор юридичних наук Крістіна Приходько; начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області, магістр права Юрій Власенко; консультант з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, кандидат економічних наук Юрій Вдовенко; та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

11 червня проводитиметься відео-зустріч, під час якої представник команди якості пошуку Goоgle Андрій Ліпатцев розповість про можливості сервісів Goоgle для роботі посадової особи місцевого самоврядування («Відкритий уряд»: погляд зсередини пошукової системи).

Очільники місцевого самоврядування дізнаються про те, що слід робити для розвитку сільської місцевості в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС; звернуть увагу на правові та практичні аспекти формування проекту перспективного плану формування територій спроможних територіальних громад. В цьому контексті вони ознайомляться також з Програмою територіального співробітництва країн Східного партнерства та досвідом реалізації проектів громадськості у співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Під час наступних зустрічей міські та селищні голови розглянуть особливості фінансування територіальних громад після їх об’єднання; зміни в земельному законодавстві; організацію електронного урядування у територіальних громадах; загальні засади протидії інформаційній агресії та побудови комунікацій з громадськістю в умовах інформаційної війни та практичні аспекти реалізації законодавства України про декомунізацію.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.