Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 11:34:00

Інспекторів ДАІ навчали рятувати життя постраждалих

10.06.2015   07:30Агенцiя

Особовий склад управління Державтоінспекції обласної міліції відпрацював практичні навички порятунку життя людей, постраждалих в результаті ДТП.

Заняття відбулися в рамках проекту технічної допомоги Євросоюзу «Підтримка впровадження транспортної стратегії України». Курси проводили професійні викладачі Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги.

Проведенням такого заняття керівництво обласного підрозділу ДАІ вирішило посилити й урізноманітнити професійну підготовку автоінспекторів, максимально наблизити наявні навички правоохоронців до життєвих потреб.

Загалом європейський проект «Підтримка впровадження транспортної стратегії України» має на меті сприяти покращенню ситуації з безпекою дорожнього руху в нашій державі, й зокрема - у Чернігові. Досягти її заплановано через заохочення людей пам'ятати правила дорожнього руху та свідомо їх дотримуватися. Має відбутися масове залучення молоді та дітей до участі в кампанії, донесення ідей про переваги дотримання найпростіших правил дорожнього руху з метою уникнення трагічних наслідків.

Однією зі складових проекту якраз і є курси першої домедичної допомоги з базової підтримки життя постраждалих. За результатами курсів слухачі, попередньо пройшовши тестування, отримали сертифікати учасників програми. Також інспекторам були вручені методичні посібники для використання в надзвичайних ситуаціях.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.