Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 00:11:24

"Останній дзвоник" у податковому класі

30.05.2015   11:18Агенцiя

Травневого ранку пролунав останній дзвоник у податковому класі, відкриваючи учням дорогу у доросле самостійне життя. З радістю та гордістю за випускників прийшли сказати напутнє слово працівники Головного управління ДФС у Чернігівської області, які свого часу проводили для учнів цікаві заходи з податкової тематики та традиційні спортивні турніри.

- Бажаємо, щоб отримані знання з основ податкової системи допомогли отримати гарну освіту та бути успішними у житті, – зазначив голова спортивної комісії Ради профспілки ГУ ДФС у Чернігівській області Ігор Закружний, відзначаючи цінним подарунком кращого учня податкового класу та активного учасника спортивних змагань, хокеїста Дмитра Скрипку.

Доброю традицією стала багаторічна співпраця Головного управління ДФС у Чернігівської області із ЗОШ №20 м. Чернігова, де успішно функціонує податковий клас, учні вивчають курс «Основи податкових знань». У податківців склалися дружні стосунки з учнями, адже крім занять, конкурсів  і вікторин з податкової та фінансово-економічної тематики у школі проводяться спортивні змагання «Золота шайба», «Льодова блискавка», естафета з бігу на ковзанах, турніри з футболу «Вересневий кубок» тощо.

Підростаюче покоління повинно усвідомлювати, що майбутній розвиток держави ґрунтується на міцному бюджеті та сумлінній сплаті податків.  Саме тому працівники Головного управління ДФС у Чернігівської області приділяють увагу вихованню податкової культури у  школярів, співпрацюють з закладами освіти, запроваджують податкові класи, допомагають школярам вивчати спеціальний курс «Основи податкових знань».
 

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.