Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 23:07:19

Інтелектуальна еліта міста

28.05.2015   08:01

Традиційна зустріч із випускниками-медалістами та переможцями предметних олімпіад, всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змагань відбулася у Чернігівській міській раді. Кращих випускників і школярів Чернігова вітали міський голова Олександр Соколов, секретар міської ради Владислав Кухар та начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко.

Міський голова зазначив, що дуже позитивно ставиться до традиції спілкування із медалістами й переможцями олімпіад. "У цей день відчуваєш, що у держави та міста є майбутнє. Саме вам визначати шляхи розвитку вітчизняної науки, економіки, політики, медицини, культури. Адже майбутнє України залежить від інтелектуальної могутності та творчого потенціалу нації", - сказав О.Соколов.

Цього року золоті та срібні медалі отримали 117 випускників чернігівських шкіл. Вісім учнів за підсумками ІІІ-о етапу олімпіад стали переможцями з двох предметів і троє учні – з трьох, а саме: Павло Нагорний, учень 8 класу ЗНЗ №19, Анастасія Єрмоленко та Анастасія Смоленцева, учениці 11 класу ліцею №15, випускниці-медалістки.Крім того,А. Смоленцева виборола абсолютну першість з фізики, математики та астрономії і в минулому навчальному році, А. Єрмоленко блискуче виконала тести з української мови і літератури і набрала під час зовнішнього незалежного оцінювання найбільшу кількість балів – 200! Ще такий яскравий результат має випускниця загальноосвітньої школи №35 Терещенко Марія.

Міський голова висловив переконання, що в майбутньому обдаровані і старанні школярі та випускники Чернігова стануть справжніми фахівцями, майстрами своєї справи. "І хто знає (а я точно знаю!), саме ви впишете нову сторінку в славну історію Сіверського краю і поповните своїми іменами список видатних людей Чернігівщини", - зазначив керівник обласного центру Чернігівщини.

Усі учасники зустрічі отримали цінні подарунки – настінні годинники. Старших учнів привітали дошкільнята – вихованці ДНЗ № 74.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.