Почесне звання "Лідер року - 2015" здобула учениця Чернігівського професійного ліцею побуту
Нещодавно у Конотопському вищому професійному училищі проходив фінальний етап конкурсу "Учень року – 2015" серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів.
Конкурс проводився з метою створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку, зміцнення партнерських відносин, взаємного збагачення, обміну інформацією, поширення позитивного досвіду інноваційних технологій між різними професійно-технічними навчальними закладами України.
У заході взяв участь 21 заклад професійно-технічної освіти Сумської області, по 1 учаснику з міст Чернігів, Комсомольск (Полтавська область) та Кобеляки (Полтавська область).
З вітальним словом до присутніх звернулася Тетяна Шерудило, заступник міського голови міста Конотопа, яка відзначила, що «Турбота про обдаровану і талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток – один із головних пріоритетів нашої держави. Конкурс дає можливість майбутнім спеціалістам реалізуватися в творчості та вдосконалити набуті знання».
Микола Доценко, директор ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище», наголосив: «Для того, щоб бути успішними у житті, потрібні міцні знання. Та для того, щоб досягти своєї мети, необхідно долати всі перешкоди, бо як говорить мудре народне прислів’я: «Освіта скарб, праця – ключ до нього». Тож перемога сьогодні чекає на достойного».
Учасників урочистого дійства благословив отець Павло, настоятель храму Пресвятої Богородиці міста Конотопа. Свій яскравий музичний виступ присутнім подарував випускник ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище», відомий український співак, композитор, автор пісень Ніколо Петраш. На добру згадку виконавець також презентував учасникам конкурсу диски зі своїми піснями.
Конкурсна програма була дуже насиченою. Кращі учні ПТНЗ презентували власні креативні візитні картки у конкурсі «Дозвольте відрекомендуватися», демонстрували презентації своїх навчальних закладів і світ своїх захоплень. Крім того, юні лідери профтехосвіти взяли участь у експромті «Моя позиція» та творчому конкурсі на кращий нарис, листівку, власний вірш, присвячений 70-й річниці завершення Другої світової війни під гаслом «Ми низько голови схиляємо перед великим подвигом твоїм».
Чернігівщину на змаганнях представляла абсолютний переможець обласного етапу конкурсу учениця Чернігівського професійного ліцею побуту Ірина Ворох. У загальному заліку наша талановита зірочка заслужено виборола першість у номінації «Лідер року - 2015».
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.