Реформа територіального устрою та Сосниця
У Сосниці 14 травня пройшов семінар «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів».
Його слухачами стали голови територіальних громад району, секретарі сільських рад, працівники райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради.
Відкрили семінар та взяли в ньому участь керівник апарату Сосницької РДА Єсипенко Микола Степанович, керівник Офісу реформ у Чернігівській області Ярослав Жиденко та експерт Офісу реформ Микола Силенко.
Даний семінар був присвячений децентралізаційній реформі в Україні, були розглянуті питання пов’язані з бюджетною децентралізацією, формуванням перспективного плану об’єднання територіальних громад, а також розглянуто основні положення «Методики формування спроможних територіальних громад». Представники Сосницького району поставили такі питання: «Чи буде надаватися освітня та медична субвенція у повному обсязі?», «Чи будуть надаватися додаткові кошти на ремонт доріг між населеними пунктами?», «Які повноваження будуть виконувати старости?», «Чи контролюватиме держава використання власних коштів об’єднаної територіальної громади?», «Які переваги отримає об’єднана територіальна громада?».
Заняття проводили керівник Офісу реформ у Чернігівській області Ярослав Жиденко та експерт Офісу реформ Микола Силенко.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».