Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 04:54:02

На Чернігівщині міліціонери ДСО виявили більше десяти порушень правил тестування ЗНО

12.05.2015   10:55Агенцiя

Вже не перший рік за проходженням зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти стежать міліціонери Державної служби охорони.

На території Чернігівської області зареєстровано 37 пунктів тестування, за порядком на яких стежать 37 міліціонери. Під час технологічної перерви з допомогою металодетекторів держохоронці здійснюють контроль за дотриманням абітурієнтами вимог щодо заборони мати при собі будь-які засоби зв’язку, мобільні телефони, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації та друковані й рукописні матеріали. А недотримання цих вимог призводить до анулювання результатів тестування.

Лише під час першого етапу проходження ЗНО на території м. Чернігів виявлено більше десятка порушень правил тестування. Під час проведення технологічної перерви комісією ЗНО, спільно з міліціонерами ДСО, в учасників тестування було виявлено 15 пристроїв для зчитування інформації, мобільні телефони, а роботи цих абітурієнтів, відповідно, анульовано.

УДСО

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.