Чернігівців навчать як убезпечити себе під час трудового процесу - вперше в місті відзначатимуть День безпеки праці
25 квітня вперше у Чернігові пройде акція, приурочена до Дня безпеки праці.
![](/uploads/9269-m.jpg)
Про це організатори повідомили на прес-конференції в дискусійному клубі «Експертна думка», де розказали про те, як буде проходити саме дійство.
Реманець Сергій, засновник компанії «Спецназ», що є одним з організаторів проведення Дня безпеки праці, розповів, що останнім часом його дуже хвилює ситуація з дотриманням техніки безпеки на виробництві та індивідуальному трудовому процесі.
Саме тому, за словами учасників заходу, на площі біля торгового центру Мегацентр влаштують виставку-ярмарок, де проходитимуть різноманітні майстер-класи по безпеці праці. Усіх бажаючих навчать правильно використувати специфічні засоби захисту, працювати з твердотопливними котлами, що особливо актуально в період здорожчання газу. Офіційний деллер в Україні ТМ «BOSCH» магазин «Спайс» покаже як правильно і безпечно користуватися електроінструментами. Спеціалісти покажуть що робити в загрозливих ситуаціях та як при цьому може допомогти знання безпеки праці та відповідний захист. «Основна мета акції – це підвищення рівня культури використання засобів індивідуального захисту», - зробив наголос Сергій Реманець.
Цікавим свято Дня безпеки праці буде не тільки для дорослих, але й для діточок. Про те, щоб малеча весело та з користю провели час поки дорослі оглядатимуть виставку-ярмарок, подбає студія «РозУмка». Юлія Жданова розповіла, що дітки також будуть навчатися правилам безпеки на дорозі та в побуті. Проходитиме це в інтерактивній ігровій формі, адже малюки навчаються граючи.
Також слід зазначити, що цей день буде проводитися велопробіг «Відповідальність починається з мене», метою якого є пропаганда та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі та формуванню соціально активного населення. Про це повідомила Олена Царюк, прес-офіцер Управління ДАІ в Чернігівській обл. Реєстрація учасників розпочнеться о 10.30 на Красній площі, звідки і стартує велопробіг. Фінішують велосипедисти біля ТРЦ «Мегацентр» о 13.00, де і продовжиться святкування дня безпеки праці.
Отож, 25 квітня о 12.00 запрошуємо працівників підприємств, дачників та городників, молодих та літніх чернігівців, велосипедистів, дітей провести час корисно та відсвяткувати «День безпеки праці», а велосипедистів о 10.30 взяти участь в велопробігу.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.