Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 11:48:38

Особливості організації психологічної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей обговорили психологи Чернігівщини

21.04.2015   06:33Агенцiя

На базі Чернігівського обласного військового комісаріату відбувся науково-практичний семінар на тему: «Інноваційні психологічні форми та методи роботи командирів всіх ланок з підлеглим особовим складом та членами їх сімей в умовах проведення АТО».

Ініціаторами заходу виступив Чернігівський обласний військовий комісаріат та спеціалісти Асоціації «Психодрами» України. Участь у заході також взяли радник Міністра оборони України з питань військової реформи Тетяна Ричкова, фахові практикуючі психологи, волонтери, представники районних військових комісаріатів Чернігівщини, офіцери та працівники структур по роботі з особовим складом.

Присутні поділилися досвідом та результатами роботи з психологічної реабілітації учасників АТО, обговорили низку актуальних питань щодо профілактики посттравматичного синдрому військовослужбовців, реадаптації демобілізованих бійців, надання первинної психологічної допомоги воїнам в умовах бойових дій та визначили механізми подальшої спільної роботи з вивчення індивідуально-психологічних особливостей осіб, які підлягають мобілізації.

Крім цього, Президент Асоціації «Психодрами» України — кандидат психологічних наук Віктор Мозговий провів з присутніми заняття щодо роботи психологів з родичами учасників бойових дій.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини