Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 04:57:33

Досвід – для майбутніх колег

30.03.2015   14:34Агенцiя

Чернігівський міський голова Олександр Соколов провів традиційну лекцію для молоді, яка проходить навчання у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців. Короткотерміновий семінар має назву – "Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи"

Студенти випускних курсів вищих навчальних закладів Чернігова та Ніжина, які стали учасниками семінару, планують у майбутньому пов'язати свою професійну діяльність із роботою в органах місцевого самоврядування і державної влади. За інформацією організаторів, цього року для участі в програмі було відібрано 31 студента.

Міський голова розповів майбутнім колегам про особливості служби в органах місцевого самоврядування, сучасний соціально-економічний розвиток Чернігова, принципи формування доходів і видатків міського бюджету, цільові міські програми, що діють в обласному центрі Чернігівщини. Та, мабуть, найбільш цінними були поради наприкінці лекції. Зокрема, О.Соколов побажав молодим людям завжди залишатися людяними, незалежно від займаних посад, і ніколи не ставити перед підлеглими завдань, які не знаєш, як виконати сам.

Хлопці і дівчата мали можливість поставити свої питання міському голові й отримати на них відповідь. Молодь цікавили перспективи розвитку Чернігова, перегляд вартості проїзду в міському громадському транспорті тощо.

На згадку про лекцію керівник Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців Володимир Бойко подарував міському голові книгу "Владні інституції Чернігово-Сіверщини. Ілюстрована історія", що побачила світ у 2014 році.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь 20:19

29 липня о 16:37 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що неподалік с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району до недіючого каналізаційного колодязя, глибиною близько 3-х метрів, потрапила собака.

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою 20:17

Тренінговий центр поліції Чернігівщини провів чергові навчальні збори для інструкторів з особистої безпеки та фахівців у галузі тактичної підготовки з 18 областей України.

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради 20:11

30 липня відбулося засідання п'ятої сесії обласної ради восьмого скликання, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 липня в області зафіксовано 7 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 565 осіб 15:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 30 липня в області щеплено першою та другою дозою 146 820 людей.