Навчальний курс "Жінка і бізнес" для підтримки підприємництва
17 березня в Чернігові на базі навчально-методичного центру профспілкових організацій розпочато проведення чотириденного навчального курсу «Жінка і бізнес».
Цей захід проходить на виконання Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2015-2016 роки.
Організаторами виступають управління споживчого ринку та підприємництва міської ради спільно з Чернігівською міською Лігою (клубом) ділових та професійних жінок
Навчання передбачає теоретичний блок та психологічні тренінги для безробітних, які перебувають на обліку в Чернігівському міському центрі зайнятості, та бажають розпочати власну справу і для жінок, які вже здійснили великі кроки у бізнесі
Учасниць розділено на дві групи по 20 осіб, дводенна програма навчання підготовлена окремо для кожної групи.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.