Ніжин та антикорупційне законодавство
25 лютого працівники Ніжинського міськвинкому взяли участь у семінарі «Запобігання та протидія корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування», який проводив Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Відкрив семінар керуючий справами виконкому Ніжинської міської ради Сергій Колесніков, заняття проводив член науково-експертної ради при Національному агенстві з питань державної служби України, кандидат економічних наук Віктор Філліповський. Під час навчання розглядалися нормативно-правові акти, що існують у сфері запобігання та протидії корупції – від міжанародних до вітчизняних.
Екперт зупинився на причинах виникнення цього суспільного явища та його наслідках. Надалі йшлося про утворення та функції Антикорупційного бюро. Викладач наголосив – нова структура покликана подолати рівень корупції, насамперед, на верхніх щаблях влади: лише в такому випадку може відбутися її очищення. Під час дискусії слухачі порушили питання наявності політичної волі в Україні для подолання корупії.
Окремо було розглянуто стан підготовки нового законодавства про державну службу та службу в органах місцевого самоврядування, адже доповідач – один з його розробників. Ніжинці мали змогу почути про зміст останніх обговорень положень майбутніх нормативно-правових актів та висловити свою думку щодо цього.
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.