Програма ФЛЕГ допомагає лісівникам розібратися з корупцією
16 лютого в рамках програми «Правозастосування й управління в лісовому секторі країн східного регіону дії європейського інструменту сусідства та партнерства-2» (ФЛЕГ II), яка фінансується Європейським Союзом, відбулося засідання прес-клубу «Інтермеццо» (Чернігів) «Як лісівнику не стати корупціонером».
Практикуючий юрист та консультант програми ФЛЕГ Олег Сторчоус презентував книгу «Запобігання та протидія корупції в лісовому секторі України: практичний посібник» (автори - О. Сторчоус, О.Банчук, С. Тараненко – Київ-Черкаси: Світовий банк, 2014) та навів приклади застосування антикорупційного законодавства у Чернігівській області й зробив аналіз такої практики.
Участь у засіданні клубу також узяли заступник директора Комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Олександр Ярмоленко, заступник начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кириченко та член Штабу Чернігівської обласної громадської організації «Самооборона Майдану» Олександр Кравченко.
Посібник містить ґрунтовні роз’яснення застосування положень антикорупційного законодавства в лісовому секторі, надається тлумачення обмежень та заборон, встановлених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» для працівників лісового господарства. Ґрунтуючись на судовій практиці, авторами проведений аналіз проблем застосування вказаного закону в діяльності лісогосподарських підприємств. У виданні також представлений практичний коментар норм кримінальної та адміністративної відповідальності за вчинення корупційних діянь, що враховує специфіку лісової галузі.
Видання розраховане на фахівців лісового господарства, підприємців лісопереробного сектора, державних службовців, суддів, працівників правоохоронних органів, адвокатів, журналістів, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться запропонованою тематикою.
Законодавство приведене станом на 01 січня 2014 року.
Текст посібника можна скачати з сайту програми ФЛЕГ в Україні: http://www.fleg.org.ua/docs/200
Програма ФЛЕГ передала Держлісагентству України 860 примірників посібника щодо запобігання корупції в лісовому секторі. Держлісагентство поширило книгу серед обласних управлінь лісового господарства, підприємств Держлісагентства та центрів підвищення кваліфікації в структурі Держлісагентства. Частина накладу видання (близько 30% тиражу) за сприяння Програми ФЛЕГ направляється в навчальні заклади та бібліотеки, залишається в резерві Програми.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.