Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 10:35:57

Про небезпеку інтернет залежності та злочинності розповіли неповнолітнім співробітники кримінально-виконавчої інспекції

12.02.2015   07:41

Заступник начальника Чернігівського міського відділу КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області Юлія Василенко організувала для неповнолітніх підоблікових КВІ та студентів Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту заняття з на тему «Безпечний інтернет».

Заняття відбулись на базі ресурсного інтернет центру Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка. Спільно з оперуповноваженим відділу боротьби з кіберзлочинністю УМВС України в Чернігівській області Миколою Прожигою, співробітники КВІ розповіли молоді про особливості та ризики роботи в інтернеті. Особливу увагу звернули на формування кіберкомунікативної та кіберсексуальної інтернет залежності.

Представник міліції навів приклади інтернет шахрайства і надав ряд порад, як молоді уберегтися від дій зловмисників.

Також підлітки були ознайомлені з можливостями сучасної бібліотеки. Співробітниками бібліотеки було запропоновано широкий спектр послуг, таких як: безкоштовні тренінги та заняття з основ комп’ютерної грамотності, різноманітні клуби теорії спілкування, електронна бібліотека, безкоштовний інтернет, Wi-Fi зона, унікальний книжковий фонд.

Незважаючи на безумовно позитивну роль сучасних комунікаційних засобів та Інтернету, існують певні ризики у використанні інформаційних технологій. Особливу небезпеку незахищений інформаційний простір приховує для підлітків.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини