Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 19:08:52

У школах Чернігова учні 1-4 класів будуть харчуватися безкоштовно

29.01.2015   11:05

Відповідне рішення схвалено сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Згідно з документом, до категорій, які харчуватимуться за кошти міського бюджету у школах та дитячих садках, потрапили діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених родин, а також учні 1-4 класів.

Крім того, виконавчий комітет переглянув вартість дитячого харчування у дошкільних та загальноосвітніх закладах.

За словами начальника управління освіти Володимира Купріяненка, востаннє ціни на сніданки та обіди у школах і дитсадках переглядалися у 2011 році.

"Щоб дотримуватися фізіологічних норм харчування, необхідно переглянути вартість", - пояснив посадовець.

За його словами, підвищення відбудеться у межах 25-30%.

Із 1 лютого вартість сніданків у школах для учнів 1-4 класів становитиме 6 грн, обіду для школярів у групі продовженого дня – 9 грн.

У дошкільних навчальних закладах у ясельних групах вартість харчування на день складатиме 14 грн, у садових групах – 15 грн, а в групах із цілодобовим перебуванням – 18,75 грн. Згідно із рішенням виконкому, вартість харчування дітей на час оздоровчої кампанії збільшуватиметься на 10%.

За інформацією заступника міського голови – начальника управління фінансів міської ради Віктора Бистрова, у проекті міського бюджету на 2015 рік, що має розглядатися на сесії міськради 30 січня, на харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх закладах передбачено 18,9 млн грн, що на 3% більше ніж 2014 року.

Для забезпечення внесених змін у вартості харчування школярів і дошкільнят місто має додатково спрямувати ще 9,7 млн грн.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.