Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 19:21:16

Учитися ніколи не пізно

29.01.2015   09:05Агенцiя

Виявляється, у нашому місті багато людей мудрого віку, які взяли на озброєння цей девіз та із завзяттям опановують науки. У бібліотеці імені Михайла Коцюбинського на прохання студентів «Університету 60+» відкрився новий факультет — історичний, повідомили "Чернігівські відомості".

Бажання дізнатися більше про історію своєї країни, рідного краю зібрало в стінах бібліотеки багато молодих душею людей. Привітати їх прийшли відомі чернігівські історики, дослідники, працівники Історичного музею імені Тарновського та національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Відкриваючи захід, директор міської центральної бібліотечної системи Ніна Власенко привітала й подякувала всім присутнім за підтримку та втілення в життя проекту створення в Чернігові «Університету 60+». Уже другий рік поспіль працює університет, і 180 студентів уже отримали дипломи. Бажання вчитися охоплює все більше людей похилого віку. Відкриття історичного факультету — яскраве тому підтвердження, бо він створений саме на прохання студентів.

«Сучасне знаходиться на дорозі між минулим і майбутнім, — цими словами нашого відомого земляка Олександра Довженка розпочав свій виступ директор Інституту історії, етнології та правознавства імені О. Лазаревського Олександр Коваленко. — Бажання вивчати свою історію — це природно для людей будь-якого віку, і дуже добре, що в «Університеті 60+», чи як його ще називають «Університет третього віку», відкрився історичний факультет. Ми будемо всіляко його підтримувати, а наші викладачі із задоволенням читатимуть лекції новим студентам».

Провідний спеціаліст національного заповідника «Чернігів стародавній» Алла Доценко ознайомила слухачів із тематикою лекцій та запросила всіх відвідати пам’ятки історії, а працівники історичного музею імені В. Тарновського розповіли про цікаві проекти музею та запросили всіх ознайомитися з експозиціями.

Наприкінці урочистого відкриття факультету студентів привітали учні музичної школи № 2 імені
Є. Богословського, які підготували гарний концерт.


http://vid.cn.ua/content/view/11630/65/

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.