Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 05:44:29

Офіцери апарату обласного Управління ДСНС підвищили свою професійну майстерність на смузі психологічної підготовки

24.01.2015   10:22

Професія рятувальника являється однією з найбільш небезпечних, адже вимагає від людини ризикувати своїм здоров'ям і навіть життям. Оперативність і злагодженість дій підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій неможлива без практичних навчань і тренувань, під час яких відточується майстерність, відпрацьовуються елементи з ліквідації різноманітних надзвичайних ситуацій.

Офіцери апарату обласного Управління ДСНС не виключення з правил, тож як і весь особовий склад Чернігівського гарнізону оперативно-рятувальної служби постійно підвищують свою професійну майстерність.

23 січня на смузі психологічної підготовки у обстановці, максимально наближеній до реальної, відбулись практичні відпрацювання по ліквідації пожеж, інших надзвичайних подій. Рятувальники працювали за умов непридатного для дихання середовища та низьких температур.

Сформовані ланки газодимиозахісників у апаратах на стислому повітрі долали лабіринт, естакаду та інші перешкоди, а також ліквідували пожежу палаючого автобусу. 

Співробітники Аварійно-рятувального загону спецпризначення, які забезпечували проведення тренувань, нагадали технічні характеристики аварійно-рятувального обладнання, яке використовується при ліквідації надзвичайних ситуацій. Офіцери апарату Управління ДСНС практично відпрацювали роботи по наданню невідкладної допомоги постраждалим під час дорожньо-транспортних пригод. Всі поставлені завдання виконані на високому професійному рівні з дотриманням правил безпеки праці.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.