Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 17:00:39

Через папірці у Чернігові відмінили тендер на харчування школярів на 20 мільйонів

16.01.2015   12:25Агенцiя

Управління освіти Чернігівської міськради 6 січня відмінило торги по закупівлі послуг їдалень на очікувану суму 20,51 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йшлося про забезпечення харчування 13 951 учнів в загальноосвітніх навчальних закладах м.Чернігова.

Причиною відміни торгів стало відхилення всіх поданих пропозицій. Хоча у протоколі розкриття пропозицій від 29 грудня навпроти учасників зазначено, що всі документи в наявності.

Найдешевшу пропозицію вартістю 14,95 млн грн. подало ТОВ «Готельно-ресторанний комплекс «РІКО». Причинами відхилення стало те, що в учасника відсутні копії всіх сторінок паспорту особи, що підписуватиме договір; також приблизне 10-денне меню не погоджене з головним санітарним лікарем Чернігова.

«Готельно-ресторанний комплекс «РІКО» належить кіпрській компанії «Інвестмент Кампейн РДЖ ЛП». Раніше власником «Ріко» був чернігівець Ігор Романенко, наразі він лишається підписантом компанії. На парламентських виборах 2012 року Романенко був уповноваженим від партії «Україна – Вперед!» Наталії Королевської, міністра соцполітики у 2012- 2014 рр.

КП «Шкільне», яке вигравало аналогічні тендери в минулі роки, оцінило послуги в 15,44 млн грн. Заявку відхилили, бо в учасника були відсутні копії всіх сторінок паспорту особи, що підписуватиме договір.

ПАТ «Базис» подало найдорожчу пропозицію – вартістю 23,12 млн грн. На підтвердження досвіду учасник подав копію тільки одного договору, тоді як вимагалися копії щонайменше двох договорів. Власником найбільшого пакету акцій ПАТ «Базис» є Віктор Склярець.


http://nashigroshi.org/2015/01/16/cherez-papirtsi-u-chernihovi-vidminyly-tender-na-harchuvannya-shkolyariv-na-20-miljoniv/

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини