Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 03:41:09

Ніжинські школярі – НАЙРОЗУМНІШІ! ФОТОрепортаж

11.12.2014   10:18

На початку грудня в приміщенні Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-центр» відбулась фінальна гра 5-го обласного Чемпіонату інтелектуального марафону.

 Після тривалої кількамісячної боротьби до фінальної гри дійшли шість команд; «Кадети» Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, «НЛО» Чернігівського ліцею для обдарованої сільської молоді, «Фенікси» Варвинського району, «Орбіта «Інтелект» м.Чернігова, «Кліо» м.Ніжина та команда «Шанс» Бахмацького району, яка набрала найбільшу кількість балів (9 балів) серед команд, що зайняли другі місця. Завершальна гра була надзвичайно захоплюючою, яскравою та непередбачуваною. Учасники намагались докласти усіх можливих зусиль, аби вибороти перемогу у суперника та отримати омріяний Кубок і звання найрозумніших та найкмітливіших школярів області. Під час музичної паузи усім учасникам та гостям свій талант і вокальне мистецтво продемонстрували юні виконавиці Аліна Тронько, дует баяністів Єлизавети та Анастасії Карпенко.

У фіналі в інтелектуальному двобої зійшлися команди: «Кліо» та «Фенікси». До останньої хвилини гри трималась інтрига щодо того, хто ж стане переможцем. У нелегкій розумовій боротьбі команди змагались відчайдушно і ризиковано, вражаючи своєю миттєвою реакцією і блискавичними відповідями. Навіть досвідчені члени журі не могли передбачити, кому ж з учасників врешті-решт посміхнеться фортуна. І ось настає найбільш хвилюючий момент оголошення результатів. У битві за титул чемпіонів інтелекту в ювілейній серії ігор переможцями стала команда «Кліо» з міста Ніжина. Переможців привітав начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський та головний редактор обласного телебачення Андрій Ясний. Учасники фінальної гри отримали цінні подарунки, а команда «Кліо» з Ніжина – Кубок 5-го обласного Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської області.

17 грудня в студії обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-центр» відбудеться ІV Міжнародна гра з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» серед школярів Чернігівської та Гомельської областей.

Фоторепортаж з фінальної гри від Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини