Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 03:48:41

Студенти і викладачі солідарні у поглядах щодо хабарів

08.12.2014   06:59

Викладачі, студенти і представники громадськості сьогодні зібралися знову за круглим столом, щоб продовжувати боротьбу із корупцією, яка набула масштабних розмірів у ВНЗ України і області зокрема.

Зустріч відбулася у рамках проекту «Відношення до корупції студентів / викладачів / адмінапарату, визначення її видів та розробка механізмів її подолання». Проект реалізується громадською організацією «Громадський центр «ЧАС».

В основу обговорення було покладено розгляд результатів проведеного опитування. Віце-президент ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» ознайомив учасників зустрічі із результатами відповідей викладачів і студентів стосовно корупційної діяльності, які були оформлені у вигляді діаграм.

То ж найцікавіше те, що серед 500 опитуваних майже однакова кількість і студентів, і викладачів вважають, що у хабарництві обидві сторони винні однаково.

Керівник громадської організації «Громадський центр «ЧАС» Вероніка Рибак презентувала учасникам круглого столу проект Меморандуму щодо запровадження напрацьованих механізмів та рекомендацій з подолання корупції в розглянутих учбових закладах. Всі долучилися до його розгляду і певної корекції та доповнень.

У результаті плідної праці, Меморандум було підписано і у найближчому майбутньому кожен ВНЗ області отримає цей документ, як наглядний посібник, який буде нагадувати абсолютно всім учасникам навчального процесу про те, що «КОРУПЦІЯ – ЦЕ ЗЛО!».

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.