Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 23:30:34

В Чернігові розглянули нові аспекти викладання предмету "Захист Вітчизни"

03.12.2014   08:10

У Чернігові на базі Регіонального центру радіоелектронної розвідки “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України відбулися збори з викладачами предмету «Захист Вітчизни» міських загальноосвітніх шкіл. Організували і провели захід офіцери військової частини, активісти громадської організації «Чернігів патріотичний» та фахівці Управління освіти Чернігівської міської ради.

Під час зборів розглядалися нові аспекти роботи викладача, шляхи вирішення проблемних питань та новітня методика викладання предмету «Захист Вітчизни».

- Формування свідомої готовності юнака до служби в Збройних Силах України має відбуватися у рамках єдиного навчально-виховного процесу, - зауважив у своєму виступі викладач військової кафедри одного з чернігівських ВУЗів полковник запасу Сергій Колобилін. – Ми зібралися з метою обміну досвідом та відпрацювання результативного підходу до викладання предмету, зокрема, з врахуванням ситуації в нашій країні, яка сьогодні фактично веде неоголошену війну.

Під час заходу головна увага приділялася розгляду норм Міжнародного гуманітарного права, методичних рекомендацій щодо формування знань учнів за новою програмою та обговоренню вимог щодо якісної організації й проведення навчально-польових зборів. Викладачі поділились досвідом проведення занять з предмету «Захист Вітчизни» та використання в навчальному процесі досвіду, набутого під час антитерористичнорї операції. Також розглядалися можливості спільної роботи з керівництвом військових комісаріатів, частин, центрів допризовної підготовки тощо.

Учасники зборів дійшли згоди, що якість навчання молоді суттєво залежить від рівня навчально-матеріальної бази, а також визначили алгоритм дій щодо її поліпшення, визначилися з основними підходами до військово-патріотичного виховання учнів.

На завершення заходу кожен з викладачів отримав збірку сучасних методичних матеріалів, які були розроблені науковцями кафедри військової підготовки Сумського державного університету.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.