Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 02:34:10

Чернігівці ЗА позитивний погляд!!! ФОТОрепортаж

02.12.2014   09:57Агенцiя

У понеділок, 1 грудня, біля торговельного центру «Мега-центр» відбувся флеш-моб «Позитивний погляд» присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДОМ.

Флешмоб «Позитивний погляд» покликаний візуалізувати проблеми, породжені ВІЛ-інфекцією, СНІДом, дискримінацією та стигматизацією ВІЛ-інфікованих людей, привернути увагу громадськості через призму креативного висвітлення проблеми до проблеми толерантного ставлення до людей, що живуть з ВІЛСНІДом.
Флешмоб включав в себе:

-    Написання на паперовому серці «Я,__________, солідарний з ВІЛ-позитивними людьми», «Я, ________, можу порозумітися з ВІЛ-позитивними людьми», «Я, ________, дивлюся на світ з позитивом», «Я, _________, проти дискримінації ВІЛ-позитивних людей».
-    Прикріплення свого напису до тантамарески «Дивлюся з позитивом!!!»;
-    Фотосессія на фоні тантамарески з написом «Погляд на світ очима позитивної людини», використовуючи вуса, бороди, губи на паличці для того, щоб зробити світ ще позитивнішим.

Організатори флешмобу: Чернігівський ліцей для обдарованої сільської молоді, Чернігівська недержавна громадська організація «Міський молодіжний центр «Жменя», Всеукраїнська мережа ЛЖВ (Чернігівське відділення).

Флеш-моб відбувся за підтримки Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках проекту «Покращення доступу підлітків до інформації та знань з репродуктивного здоров’я та прав» на підтримку Державної програми «Репродуктивне здоров‘я нації на період до 2015 року» та за сприяння Міжнародної Федерації Планованого Батьківства (IPPF).

У флеш-мобі взяло участь приблизно 120 небайдужих чернігівців та гостей міста, серед них і фахівці відділу інклюзивного навчання ЧОІППО ім.К.Д. Ушинського, адже проблема створення інклюзивного середовища для ВІЛ – позитивних дітей є і досі невирішеною.

Учасники флеш-мобу в такий інтерактивний цікавий спосіб ще раз впевнились, що у сучасному світі ми всі маємо прагнути до толерантності та мирного вирішення конфліктів, тому дуже важливо пропагувати ставлення до життя в яскравих барвах, толерантне ставлення до людей, незважаючи на їх хвороби, колір шкіри, освіту, матеріальний стан тощо.

Регіна Гусак
Голова Правління НГО «ММЦ «Жменя»

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини