Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 19:27:42

Напрацювання у сфері профнавчання

19.11.2014   10:42Агенцiя

Професійне навчання безробітних на сьогодні залишається одним з актуальних інструментів зниження рівня безробіття та підвищення якості трудового потенціалу.

Протягом січня-жовтня 2014 року за направленням центрів зайнятості Чернігівщини понад 4,5 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації, що на 7,4% більше минулорічного показника.

Головний показник ефективності цієї роботи – рівень працевлаштування після навчання - зріс на 4% і становив 74,8%. Навчання здійснювалося за 13 професіями та понад 94 навчальними програмами різного професійного спрямування.

Підготовка безробітних за направленням центрів зайнятості максимально наближена до потреб виробництва, а виробнича практика проводилася на базі роботодавців - замовників кадрів. Враховуючи потреби ринку праці, у січні-жовтні безробітні опановували професії електрогазозварника, продавця продовольчих товарів, кухаря, швачки, водія автотранспортних засобів кат. «D», машиніста крана автомобільного, перукаря, кондитера, оператора котельні, машиніста (кочегара) котельні тощо.

Обласною службою зайнятості було направлено на професійне навчання 2 безробітних з числа переселенців з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Один з них навчався на курсах цільового призначення «Підприємець-початківець», після чого отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю та відкрив власну справу, інший - проходив стажування для подальшого працевлаштування на Філії «Менський сир» ППКФ «Прометей» за професією слюсар-ремонтник.


Відділ організації профнавчання ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 703 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 703 особи 18:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 429 076 людей.

 Чернігівщина переходить у «червону» зону. Хто відчує посилення обмежень?

Чернігівщина переходить у «червону» зону. Хто відчує посилення обмежень? 18:45

Сьогодні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про встановлення «червоного» рівня епіднебезпеки для Чернігівської області, а також Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської та Хмельницької.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини