Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:22:37

Набір до ІІІ Школи Лідера "Відповідальна Молодь"

18.11.2014   16:58Агенцiя

Громадська організація «Чернігівський Центр Прав Людини» запрошує молодіжних лідерів Чернігівщини та Сумщини до участі в ІІІ Школі Лідера «Відповідальна Молодь», яка проходитиме в рамках проекту «Зміцнення міжрегіональної молодіжної співпраці та мережування».

Потенційні учасники – молодіжні лідери з Чернігівської та Сумської областей (представники громадських організацій, працівники ЗМІ, посадові особи, молоді підприємці, викладачі та студенти).

Молоді активісти з Чернігівської та Сумської областей матимуть можливість зміцнити свій професійний потенціал і навчитись вести за собою. Молодь має усвідомити, що бути лідером означає бути соціально і морально відповідальним по відношенню один до одного та до своєї країни.

Формат Школи: серія семінарів та інтерактивних тренінгів із використанням активних методик та практичних прикладів. Тривалість навчання – 4 дні.
Навчання проходитиме українською мовою.Орієнтовно Школа «Відповідальна Молодь» буде проходити наприкінці січня 2015 року.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі у два етапи. Перший етап – подача анкети, другий етап – співбесіда по телефону або Skype.
При рівних можливостях, пріоритет буде надано учасникам з районів та міст Чернігівської та Сумської областей.

Для участі у Школі претендентам необхідно подати анкету кандидата шляхом заповнення форми за посиланням http://goo.gl/forms/tztmvBAab8 до 12грудня 2014 року включно.

Учасники отримають підтвердження про участь в 2 етапі Школи «Відповідальна Молодь» по електронній пошті або по телефону не пізніше 23грудня 2014 року включно.

Потенційні учасники пройдуть співбесіду орієнтовно з 10 по 15 січня 2015 року. Очікується, що учасник продемонструє готовність впроваджувати отримані нові знання на практиці у своїй громадській діяльності чи роботі.

Будь-ласка, перед тим, як розпочати заповнювати анкету, ще раз зверніть увагу на вимоги до кандидатів на участь у проекті.

Для участі у проекті кандидат повинен:
- бути віком від 20 до 35 років та проживати на території Чернігівської або Сумської областей;
- взяти на себе зобов’язання брати участь у 4 днях навчання, заходах Клубу Школи та у щорічній конференції випускників Школи;
- подати анкету кандидата шляхом заповнення форми за посиланням http://goo.gl/forms/tztmvBAab8 до 12грудня 2014 року включно.

Претенденти, які подають заявки на участь у Школі, погоджуються, що відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» вони надають згоду ГО «Чернігівський Центр Прав Людини» на збір, обробку та зберігання персональних даних, вказаних в анкеті-заявці, з метою належного виконання проекту «Зміцнення міжрегіональної молодіжної співпраці та мережування».

Відібраним учасникам організатори компенсують проїзд, проживання та харчування під час навчання.

Організатори залишають за собою право відмовити в участі у Школі за результатами відбору в зв’язку з обмеженою кількістю місць.

Контакти:
Із запитаннями можна звертатися до Романа Васько
Робочий телефон: +0462 67 75 75
e-mail: pravo@cn.relc.com, pravocf@gmail.com
Мобільний: 063 989 68 20.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА 11:21

Концепцію проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України обговорили 17 червня на робочій нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Олени Думи.