Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 04:31:07

Працівники ДАІ перевірили знання правил дорожнього руху

28.01.2012   11:40

Вулицями сучасних міст курсують автомобілі, автобуси, тролейбуси, трамваї. Як би вони рухалися, коли б не існувало Правил дорожнього руху? "Правила дорожнього руху" – це абетка дорожньої грамоти, яку повинні знати і виконувати всі учасники дорожнього руху незалежно від статі та віку. В звичайній школі на уроках спочатку читають теоретичний матеріал, а потім перевіряють знання на іспитах та тестах.

Нещодавно працівники Державтоінспекції перевіряли знаття учнів „школи безпеки”, створеної на базі Количівської загальноосвітньої школи за ініциативи навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

Через населений пункт проходить одна із основних дорожніх артерій Чернігівщини – це південний під’їзд до міста Чернігова. По дорозі щоденно проїжджає велика кількість транспорту. І щоб на дорогах не траплялося лиха, працівники ДАІ відвідують дітлахів і нагадують їм про правила безпечної поведінки на дорозі.

Наприкінці минулого року, напередодні зимових шкільних канікул, працівники Державтоінспекції Чернігівщини спільно з представниками центру „Доброчин” відвідали школу і роздали вчителям та учням світлоповертаючі елементи, такі необхідні для безпеки пішоходів у темну пору доби. І під час останнього візиту були вражені, тим що вихованці закладу з кишеньок дістали і показами вартовим доріг „флікери” і дружньо та голосно сказали:” Ми дбаємо про свою безпеку!”

Вартові доріг приїхали до навчального закладу з представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, з якими вже не один рік в тісній співпраці правоохоронці проводять профілактичну роботу серед молоді на території області.

Першими свої знання продемонстрували учні початкової школи, які намалювали тематичні агітаційні плакати і розповідали вірші про необхідність дотримання правил дорожнього руху.


Старшокласники надавали відповіді на питання викладені в білетах, спеціально складених працівниками Державтоінспекції для перевірки знань велосипедистів, пішоходів і пасажирів.

Діти показали непогані результати знань Правил дорожнього руху України. Особливо з хвилюванням підійшли до тестування хлопці-старшокласники, адже кожний з них в скорому майбутньому мріє стати водієм та безпечно рухатись автошляхами держави.

Для наймолодших школярів в спортивній залі було облаштоване учбове перехрестя з розміткою і дорожніми знаками для опрацювання навичок переходу проїзної частини і знання жестів регулювальника.
 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.