Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 11:40:12

За досвідом ділової журналістики — у Прилуки

18.11.2014   07:36Агенцiя

Учасники «Школи молодого журналіста» відвідали з прес-туром Прилуцьку тютюнову фабрику.

Після півтора місяців тренінгів та теоретичних занять вони взялися за перше серйозне практичне завдання — готувати публікації на виробничу та економічну тематику.
Будь-яка повноцінна стаття потребує попередньої підготовки і ґрунтовного володіння матеріалом — на цьому неодноразово наголошували тренери школи. Обирати тему своєї статті та збирати інформацію про місто Прилуки, тютюнову фабрику та компанію «Бритіш Американ Тобакко Україна» молоді журналісти почали за півтора тижня до поїздки.

Озброєні зібраними матеріалами, вони прибули на фабрику, аби на місці дізнатися про деталі, ознайомитися з виробничим процесом та поставити свої запитання менеджменту.
Центральною подією поїздки стало інтерв’ю з директором з виробництва «Бритіш Американ Тобакко Україна» Ніколасом Мунозом. Він, до речі, також відповідає за виробничу діяльність компанії у Білорусі та Молдові.

Протягом години Ніколас Муноз відповідав на запитання молодих журналістів — як продумані ними завчасно, так і ті, що виникли безпосередньо під час відвідин фабрики. Учасники прес-туру цікавилися місцем компанії на ринку тютюнових виробів, співвідношенням між різними брендами у її портфелі, питаннями охорони праці та безпеки на виробництві, соціальної відповідальності компанії. Звичайно, торкнулися і питання ставлення самого директора до куріння.

Петро Бондаренко, менеджер з корпоративних зв’язків на виробництві «Бритіш Американ Тобакко Україна», провів для слухачів екскурсію фабрикою, ознайомив їх з технікою безпеки, продемонстрував роботу виробничих ліній, розповів про історію фабрики та сучасні напрями її діяльності.

На запитання молодих медійників щодо технічних деталей виробництва — починаючи з підготовки сировини і закінчуючи випуском готової продукції — відповідав головний технолог з виробництва Олег Чепурний.

Протягом найближчих днів слухачі «Школи молодого журналіста» опрацьовуватимуть інформацію, отриману у Прилуках, та готуватимуть власні публікації. Потому свої оцінки і поради їм нададуть тренери школи.

Прес-тур до Прилук має стати корисною журналістською практикою, матеріалом для подальшого аналізу та обговорення. А також — джерелом досвіду для учасників школи під час підготовки статей та інтерв’ю на ділову тематику вже в ролі справжніх журналістів.

«Школа молодого журналіста» діятиме у Чернігові до кінця року. З початку жовтня у її рамках відбулися вісім медіатренінгів для старшокурсників, які цікавляться роботою ЗМІ, та журналістів-початківців.

Проект реалізує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, ГО «Асоціація регіональних ЗМІ» та «Разом до громадянського суспільства» за підтримки компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна».

 

Валерій Сорокін, координатор проекту «Школа молодого журналіста»
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА 11:21

Концепцію проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України обговорили 17 червня на робочій нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Олени Думи.

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація 11:09

За словами фахівців Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, від початку року і досі Чернігівська область залишається благополучною по інфекційних захворюваннях тварин.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:08

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 червня травня по 8:00 18 червня 2021 року.