Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 19:55:28

Дошкільнята з Прилук подорожували "країною права"

06.11.2014   14:33Агенцiя

Співробітники Прилуцького міського відділу КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області відгукнулись на запрошення працівників дитячого садка «Теремок» в м. Прилуки та провели для дошкільнят старшої групи ігрове заняття «Подорож до країни права».

Під час заняття у доступній ігровій формі пенітенціарії розповіли малюкам про ази морально-правової культури.

Співробітники КВІ вважають, що правове виховання починається ще з дитячого садочка, де дітям надаються початкові знання про норми поведінки, формуються навички їх дотримання, виховується повага до батьків, вихователів, ровесників, людей похилого віку.

Інспектор КВІ в доступній для дітей формі, познайомила дітлахів із роботою кримінально-виконавчої інспекції й відзначила, що під час заняття діти виявились допитливими та кмітливими, приймали активну участь в ігровій діяльності, чим приємно здивували співробітників КВІ та працівників закладу.

«Дітям-дошкільнятам доступні лише найбільш загальні уявлення про свої права і свободи, а також способи їх реалізації в різних життєвих ситуаціях. Ознайомлення з правами людини вже в наймолодшому віці сприяє моральному становленню особистості дитини, формуванню етичних уявлень, гуманних почуттів і взаємовідносин, допомагає прищепити повагу до себе і інших людей. Знайомлячись з правами, діти вчаться зважати на думку та інтереси інших людей, захищати слабких, справедливо вирішувати суперечки і конфлікти, адекватно оцінювати свої дії і вчинки», - підкреслила співробітник Прилуцької КВІ Тетяна Іщенко.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.