Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 18:11:12

УВАГА! Є можливість взяти участь у семінарі «Енергоефективність та альтернативна енергетика у ЗМІ»

08.10.2014   13:37Агенцiя

Пропонуємо Вам або співробітникам очолюваного Вами колективу редакції взяти участь в одноденному семінарі «Енергоефективність та альтернативна енергетика у ЗМІ», що буде проводитися в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Мета заходу – покращити обізнаність журналістів у цій важливій темі, а також надати відповіді на численні актуальні запитання. Орієнтовно семінар проходитиме в Чернігові 6 листопада з 10.00 до 17.00. З вами зустрінуться найкращі фахівці з зазначеної теми (зараз їх список уточнюємо).

Передусім, до участі у тренінгу ми запрошуємо журналістів, які працюють з темами ЖКГ, енергоефективності, альтернативних джерел енергії, тарифної реформи, створення та управління ОСББ.

Якщо Ви наразі не працюєте з вищезгаданими темами, але плануєте чи серйозно зацікавлені в їх висвітленні, просимо вказати це в анкеті, що додається, та надіслати її за адресою: kudinav@mail.ru (Вікторія Сидорова).

Упродовж семінару ви будете забезпечені комфортними умовами для роботи, для учасників заплановані дві кава-паузи та обід. Витрати на проїзд ми вам відшкодуємо за наявності квитків!

Увага! Відбір учасників семінару відбуватиметься на конкурсній основі, тому просимо Вас до 15 жовтня заповнити анкету, що додається, та відправити на вищевказану адресу.

Якщо є запитання, телефонуйте!

066-304-89-87 або 097-087-00-10

Вікторія Сидорова

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини