Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 04:16:20

"Інтелект України" — новація для маленьких розумників

25.09.2014   09:15Агенцiя

Відомо, що інтелект – один із найдорожчих ресурсів. В Україні це розуміють, і тому вчені давно працюють над проблемою виявлення та виховання обдарованих дітей та молоді. З 2006 року в деяких регіонах запровадили новий навчальний проект під назвою «Інтелект України».

Суть проекту «Інтелект України» полягає у набутті дитиною, перш за все, навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю. Розвиває гнучке творче мислення, швидкі реакції, пам’ять, уяву. У Чернігові проект втілюють на базі 1-го та 2-го класів загальноосвітньої школи № 29.

Завдяки міжпредметним зв’язкам, наочності та відео матеріалам навчання стає більш зрозумілим та цікавим. Наприклад, якщо на уроці читання діти вивчали оповідання про соловейка, то на уроці «Я і Україна» вони дізнаються про клас та вид цього птаха, проглядають фото та відео фрагменти із соловейком, слухають його спів. Навчання – єдиний процес.

Додатково до загальношкільних предметів, програма яких спеціально адаптована, введені нові: «Навчаємося разом» — на якому дітлахи розвивають пам’ять за спеціальними методиками, «Еврика» — де учні виявляють творчі та винахідницькі якості, та 3 години Англійської мови на тиждень. Також кілька разів впродовж кожного уроку учні беруть участь в музичних паузах з елементами фізичних і танцювальних вправ.

Учні інноваційних класів демонструють приголомшливі результати і тому Міністерство освіти і науки рекомендує «Інтелект України» до подальшого впровадження. Тож якщо ви вважаєте, що ваша дитинка допитлива, розумна і здібна – дайте їй можливість стати вундеркіндом.

 

http://chodtrk.com.ua/?p=17449

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.