Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 19:53:52

В чернігівському гарнізоні різдвяні свята знаменував сімдесятикілометровий марш молодих водіїв-зв'язківців

21.01.2012   10:55

В 30-му окремому лінійно-вузловому полку зв'язку, що в Чернігові, завершення Різдвяних свят знаменувало початок стажування молодих водіїв автомобільної техніки та БТРів, яке триватиме понад місяць.

- Підготовку проходять майже п'ятдесят військовослужбовців-контрактників, які розпочали службу в полку минулого року і проходять її близько 2-3 місяців. - розповідає заступник командира частини з озброєння підполковник Анатолій Гриценко, який очолює збори з молодими водіями. - Під час навчання вони удосконалюють теоретично та на практиці свої знання та вміння з технічної підготовки.

Серед головних тем - будова автомобільної техніки, вивчення правил дорожнього руху, експлуатація техніки за несприятливих умов - під час ожеледиці, дощу, на піщаних дорогах тощо. Основним методом навчання є проведення практичних занять, на яких відпрацьовуються нормативи щодо обслуговування та ремонту машин, контрольні вправи водіння, виявлення та усунення технічних несправностей тощо.

На разі молоді водії-контрактники частини на штатних автомобілях та БТРах продемонстрували свої навики практичного водіння на маршах протяжністю в 30 та 70 кілометрів. І слід зазначити, що досить результативно. Попереду в них ще марші на 90, 100 та 250 кілометрів.
- Найбільше уваги, - продовжує підполковник Гриценко, - ми приділяємо індивідуальній підготовці кожного водія. До речі, всі вони навчаються під керівництвом досвідчених інструкторів на закріпленій штатній техніці. Молоді водії поглиблено вивчають тактико-технічні характеристики своїх автомобілів, порядок проведення технічного обслуговування тощо.

Та найголовнішим екзаменом для цієї категорії контрактників частини є водіння закріпленої техніки та дії за сигналами управління на марші. Поряд з цим, на завершення підготовки, водії також складатимуть і теоретичний екзамен. Здобуті оцінки будуть занесені до спеціальної картки обліку водіння, яка й є основною константою визначення фахового рівня та майстерності кожного водія.
 
Солдат військової служби за контрактом водій-електрик Дмитро Дячок -  колишній студент Чернігівського інституту економіки і управління. Він навчався за спеціалізацією "менеджмент", та після завершення навчання з дипломом "бакалавра" йому дали зрозуміти, що молодим спеціалістам досить нелегко знайти роботу. Тож вирішив стати професійним військовим. Декілька місяців у навчальному автобаті в Десні дали йому нову путівку в життя.

В цивільному житті він опанував водіння легкових автомобілів, вантажівок, працював навіть на тракторі МТЗ-82. Тож практика водіння була. І досить непогана. Що й підтвердив 70-ти кілометровий марш. Сьогодні Дмитро за кермом військового Камазу. Свої обов'язки він знає і виконує добре. В колективі його поважають, тож з армією прощатись не збирається.

Останні новини Чернігівщини

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 25 по 31 жовтня

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 25 по 31 жовтня 16:42

У Чернігові всі центри масової вакцинації населення проти COVID-19 цього тижня в будні дні працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год., у вихідні – з 10.00 до 16.00 год.

«Намагаємося економити кисень, щоб зберегти для тих, хто у важкому стані», - Владислав Кухар про нестачу кисню в чернігівських лікарнях через зупинку його поставок

«Намагаємося економити кисень, щоб зберегти для тих, хто у важкому стані», - Владислав Кухар про нестачу кисню в чернігівських лікарнях через зупинку його поставок 16:37

Сьогодні, 25 жовтня, у Чернігівський міській раді відбувся брифінг стосовно ситуації з поширення коронавірусної інфекції, на якому генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар повідомив про критичну ситуацію з киснем, яка виникла у місті через невиконання постачальниками своїх зобов’язань.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 16:30

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

22,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

22,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 25 жовтня в області щеплено 415 694 особи (51% від загальної кількості населення).

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність 09:59

Слідчий Новгород-Сіверського районного відділу поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосив 17-річному жителю Семенівської територіальної громади про підозру в ненавмисному вбивстві.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини