Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 14:35:51

Микола Звєрєв: "Ми маємо пишатися високим рівнем освіти на Чернігівщині"

28.08.2014   13:29Агенцiя

Про це голова обласної ради наголосив 27 серпня під час обласної серпневої конференції педагогічних працівників.

Освітній захід, який традиційно проходить перед початком нового навчального року, відбувся в обласному палаці дітей та юнацтва за участю заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації Сергія Журмана, начальників відділів освіти райдержадміністрацій, управлінь освіти міських рад, завідуючих методкабінетами, голів профспілкових об’єднань, працівників обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського, керівників закладів обласного підпорядкування та інших освітніх установ.

Відкриваючи конференцію, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський розповів про досягнення у системі дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти області, визначив завдання на новий навчальний рік та окреслив шляхи їх реалізації. Своїми напрацювання, баченням роботи у новому навчальному році та проблемними моментами організації навчального процесу, поділилися начальник відділу освіти Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Ірина Зюзько, завідувач методичним кабінетом відділу освіти Козелецької районної державної адміністрації Світлана Вихор, директор ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Микола Шпак.

Вітаючи учасників конференції та багатотисячний педагогічний колектив Чернігівщини з початком нового навчального року, голова обласної ради Микола Звєрєв подякував їм за самовіддану та натхненну працю.

– Ми маємо пишатися високим рівнем освіти і патріотизму в області. І те, що випускники ліцею з посиленою військовою підготовкою воюють і гинуть у зоні проведення антитерористичної операції, є цьому підтвердженням. Те, що діти з віддалених сіл Новгород-Сіверського, Козелецького та інших районів області займають призові місця на конкурсах та олімпіадах, свідчить про їх конкурентоспроможність. Тому особливо велика подяка сільським вчителям, які, попри усе дають своїм учням ґрунтовні, різносторонні знання, – наголосив Микола Звєрєв. Він також зазначив, що обласна рада знає про проблеми галузі і з метою підвищення соціального статусу педагогічних працівників зверталася до Президента України, Уряду та Парламенту стосовно своєчасної виплати та погашення заборгованості із заробітної плати вчителям та іншим працівникам бюджетної сфери. За словами голови обласної ради, важливою умовою впровадження державних стандартів базової освіти та виходу із нинішньої складної ситуації є проведення реформи місцевого самоврядування, децентралізація влади та повернення владних повноважень на місця.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Микола Звєрєв та Сергій Журман вручили кращим педагогам області відзнаки обласної ради та обласної державної адміністрації. Завершилася обласна серпнева конференція працівників освіти прийняттям ухвали.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф 13:18

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця одного з прикордонних населених пунктів Чернігівщини, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня 13:03

У Чернігівській області 27 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади 12:35

27 червня відбулося засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади.

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.