Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 11:53:41

З любов'ю до дітей

14.07.2014   09:23

Проведенням профілактично-роз’яснювальної акції «З любов’ю до дітей» відзначили 19-ту річницю заснування своєї служби працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області.

Місцем проведення цікавого і змістовного виховного заходу вони обрали обласний Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та підлітків.

Змістовне наповнення акції було спрямоване на формування у вихованців закладу чіткого розуміння своїх прав та обов’язків. Гостя з обласного Управління внутрішніх справ, старший оперуповноважений сектору КМСД старший лейтенант міліції Наталія Юріна при розробці сценарію вміло використала природну пізнавальну активність та творчі нахили дітей. Захід відбувся в інтерактивній формі, з елементами гри.

Діти й підлітки, перевдягнені у костюми відомих казкових персонажів (Червоної Шапочки, Сірого Вовка тощо), змоделювали судове засідання з розгляду казкових-таки, але водночас цілком життєвих ситуацій. Вихованці реабілітаційного центру самі виконували ролі суддів, позивачів, відповідачів. Діти з хвилюванням розбирали запропоновані ситуації, відповідали на запитання правоохоронців.

Наприкінці заходу його учасники вийшли за межі підготовленого сценарію. Дуже цінною для дітлахів виявилася можливість вільно й невимушено поспілкуватися з працівниками кримінальної міліції у справах дітей УМВС області, обговорити питання, які їх зачіпають особисто. Адже кожен з вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та підлітків має непросту долю, чимало з них позбавлені батьківського піклування, дехто на собі відчув усі «принади» підвально-вокзального життя. Тому у багатьох сформувалася інтуїтивна потреба здобуття хоча б мінімальних правових знань, розуміння законів, які регламентують їхню поведінку та дії дорослих відносно них. Отже, перехід від «казкового» суду до імпровізованої правознавчої бесіди був цілком зрозумілим і доречним.

На прощання вихованці та працівники реабілітаційного Центру щиро подякували гостям з кримінальної міліції у справах дітей за проведений захід і ще раз привітали з професійним святом.
 

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини