Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 19:42:02

Гімназисти перемагають у столиці

14.06.2014   09:04Агенцiя

Учні Менської районної гімназії Костя Гальос та Ірина Піляєва зі своїми науковими роботами ввійшли до числа переможців всеукраїнських конкурсів.

У травні на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в Києві відбувся фінальний етап ІХ Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

У конкурсі взяли участь 74 представники з 18 областей та столиці, які захищали свої дослідницько-експериментальні роботи у різних секціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство, краєзнавство» тощо.

Учні районної гімназії на обласний етап подали чотири роботи, три з них стали переможця­ми і отримали дипломи.

При заочному відборі у Києві кращою була визнана робота Кості Гальоса, учня 6-А класу гімназії. Саме він і представляв Чернігівщину в секції «Охорона здоров’я», де посів третє місце і був нагороджений дипломом та пам’ятним подарунком.

Одночасно у Києві проходив фінал Всеукраїнського уч­нівського науково-дослідницького конкурсу «Проектування і винахідництво». На фінальний етап цього конкурсу була за­прошена учениця 8-А класу гімназії Ірина Піляєва, яка гідно захищалася у секції «Медицина та психологія» і отримала диплом.

Підготувала юних дослідників учитель хімії і біології гімназії, керівник гуртка «Джерельце» Ірина Вовченко.

Головними спонсорами поїздки юних інтелектуалів до столиці стали їхні батьки.


http://nslovo.com/blog/himnazysty-peremahayut-u-stolytsi

 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини