Останній дзвоник для 1866 випускників Чернігова
Свято Останнього дзвоника сьогодні проходить у загальноосвітніх закладах Чернігова. Всього в обласному центрі – 2048 випускників 9 класів та 1866 випускників 11 класів.
Міський голова Олександр Соколов відвідав урочисту лінійку з нагоди Останнього дзвоника у гімназії №31, у якій зі шкільними роками попрощалися майже 90 хлопців та дівчат. Символічно, що це 31-й випуск 31-ої гімназії.
О.Соколов наголосив, що перед випускниками та їхніми батьками розпочинається особливо відповідальна пора – визначитися з професійним вибором, обрати власний шлях у житті.
"Я впевнений, що ви підтвердите свої високі знання, оберете правильний шлях, свою професію, яка зробить вас такими ж чудовими людьми, як ваші батьки, бабусі та дідусі", - сказав міський голова. Також керівник міста побажав випускникам не забувати про рідний навчальний заклад, адже у гімназії №31 вже склалися свої традиції. І нині у закладі працюють 11 вчителів, які свого часу теж були її випускниками.
Міський голова та директор гімназії №31 Василь Карпенко вручили почесні грамоти кращим школярам та випускникам. На різних творчих конкурсах та змаганнях, предметних олімпіадах цього року гімназисти отримали майже 150 грамот і дипломів.
На завершення урочистої лінійки одинадцятикласники виконали прощальний шкільний вальс. А останній дзвоник дали учень Роман Пирко, мама якого була у першому випуску гімназії, та учениця Анна Гавриш, солістка шкільного хореографічного ансамблю "Веснянка". Естафету від старших школярів отримали молодші, а потім запропонували долучитися до церемонії і міському голові Олександру Соколову та начальнику управління освіти міської ради Володимиру Купріяненку.
Цього дня на Останньому дзвонику в загальноосвітньому навчальному закладі № 19 побував секретар міської ради Владислав Кухар. А перший заступник міського голови Микола Миргородський був гостем на урочистостях в ЗНЗ № 33 та ЗНЗ № 34.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.