В Чернігові вихованці навчальної програми ЮніорБанку відсвяткували випускний
Двадцять школярів Чернігівських міських шкіл отримали дипломи про проходження навчання в Бізнес-Школі та цінні подарунки. Випущено було дві групи: молодша, в якій навчались діти віком 10-13 років, та старша – діти віком 14-16 років. Найбільше учнів відвідувало бізнес-школу з ліцею №32 та учні 9 класів школи №12.
На сьогоднішній день ПриватБанк є єдиним українським банком, який має власну освітню програму під назвою Бізнес-Школа ЮніорБанку та проводить безкоштовне навчання для дітей від 10 і до 17 років по підвищенню їхньої фінансової грамотності та формуванню розуміння, як заробляти гроші, відкривати власний бізнес та бути успішною людиною. З початку відкриття Бізнес-Школи у 2009 році близько 100 дітей в м.Чернігові мали можливість пройти в ній навчання.
Програма фінансової грамотності ЮніорБанк принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Перш за все, це захоплюючий, цікавий матеріал, мультфільми, презентації, ділові ігри і навіть соціальна мережа юних банкірів. Школярі Бізнес-Школи отримують знання про банківську справу, вчаться заробляти гроші та вивчають закони їх економії, навчаються ораторському мистецтву, секретам ведення успішних переговорів та отримують безліч інших знань, які деякі люди здобувають протягом всього життя.
Учні школи вивчають не лише теорію, а й практично навчаються як користуватись банкоматами, терміналами самообслуговування, розраховуватись в ТСП. Допомагає їм це робити їхня особиста безкоштовна карта Юніора, яка випускається лише за згодою батьків.
На заняттях діти заохочуються солодкими подарунками та сувенірною продукцією від ЮніорБанку. Навчальний курс триває три місяці. По закінченню студенти отримують дипломи і сертифікати, які надають право і можливість в подальшому проходити стажування у одному з найбільших вітчизняних банків ПриватБанку. Набір у Бізнес-школу на наступного року вже розпочато на жовтень-грудень. Насьогодні відкрито бізнес-школи не лише в Чернігові, а і в м.Прилуки Чернігівської обл., та м.Славутич Київської обл.
Освітня програма Юніорбанк стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Росії, Грузії та Латвії, об’єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.