Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 08:19:33

Випускників гімназії "познайомили" зі зброєю в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31 Чернігівської області

29.04.2014   10:47Агенцiя

В Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31 управління ДПтС України в Чернігівській області днями відбулася неординарна зустріч з 11-класниками гімназії імені Ушинського.

Зазвичай, пенітенціарії відвідують навчальні заклади та проводять виховні лекції, а цього разу школярі самі завітали до установи. Метою зустрічі стали як ознайомлення підлітків з вогневою підготовкою, матеріальною частиною зброї, так і з особливостями службової діяльності персоналу Державної пенітенціарної служби України.

Попередження дитячої злочинності можливе лише за умови тісного безпосереднього контакту правоохоронців з дітьми, - переконаний начальник Новгород-Сіверської УВП № 31 Валентин Спичак, який і розпочав бесіду з юнаками. У першу чергу, звичайно, нагадав про правила поведінки та наслідки правопорушень. Учні активно цікавились правовими нормами, наприклад, з якого віку настає кримінальна відповідальність, коли і за які вчинки діти можуть бути покарані.

А далі відбувалося найцікавіше для учнів – їм розказали та ще й показали «навчальну» зброю та спецзасоби. Хлопцям й справді було цікаво. Автомати, гвинтівки і пістолети дозволили потримати в руках. При цьому пенітенціарії пояснили, що зброя – не іграшка, а небезпечна річ.

Школярам випала унікальна нагода поспілкуватися зі справжніми професіоналами та знавцями своєї справи. У дітей було чимало питань, а дорослі охоче відповідали на них, розповідали як і скільки потрібно тренуватись та навчатись, щоб стати сильним та витривалим, закликали дотримуватися здорового способу життя.

Після зустрічі з пенітенціаріями хлопці виявили бажання вступати до навчальних закладів Державної пенітенціарної служби України.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 27 жовтня по 8:00 28 жовтня 2021 року

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників 07:50

Відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року №836 в Україні встановлено День визволення України від фашистських загарбників, який відзначається щорічно 28 жовтня.

28 жовтня - який день, свято та прикмети

28 жовтня - який день, свято та прикмети 07:45

28 жовтня Україна відзначає визначну дату — День визволення від фашистських загарбників, національне свято, присвячене вигнанню військ нацистської Німеччини з території України 1944 року.

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані