Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 05:31:59

Наукова та науково-технічна діяльність в Чернігівський області за 2013 рік. ДОВІДКА

12.04.2014   10:34

Упродовж 2013 року в Чернігівській області наукові дослідження та розробки виконували 19 організацій різних секторів та галузей науки.

ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

За рік виконано наукових та науково-технічних робіт на суму 68,4 млн.грн., що удвічі більше, ніж у 2012 р. Науково-технічні розробки становили 70,1% загального обсягу робіт, науково-дослідні роботи – 28,7%.

Найбільший обсяг науково-технічних робіт на суму 44,3 млн.грн. виконано в галузі технічних наук, з них 96,8% – у галузі приладобудування та електроніки. 

Із державного бюджету на виконання наукових та науково-технічних робіт надійшло 17,3 млн.грн., або 25,5% загального обсягу внутрішніх витрат (у 2012 р. частка державних коштів становила 63,4%). Пріоритетним напрямом бюджетного фінансування залишається діяльність у галузях сільськогосподарських та біологічних наук, в які спрямовано, відповідно, 47,7% та 39,7% загального обсягу бюджетних коштів.

Загальна чисельність працюючих у наукових організаціях станом на 1 січня 2014 р. становила 763 особи, в їх числі 7 докторів і 52 кандидати наук.

Найбільш активними в проведенні наукових досліджень та розробок були Ніжинський НВК "Прогрес", Чернігівський інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААНУ.

Останні новини Чернігівщини

Е-сервіси, штучний інтелект та євроінтеграція: в ДПС розповіли про перші кроки спільного проєкту з Естонією 11:30

Перші підсумки співпраці ДПС та Естонського податкового та митного комітету у рамках Меморандуму обговорили керівники відомств Леся Карнаух та Райго Уукківі під час засідання Керівної ради спільного проєкту «Підтримка цифровізації податкового адміністрування ДПС».

У Чернігові жінку судитимуть за збут психотропних речовин 11:27

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно жительки м.Чернігова, яка організувала збут особливо небезпечних психотропних речовин на території міста.

Чернігівщина доєдналася до 8-го Всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 11:24

Понад 500 учасників зібралися в одному з парків обласного центру зранку 30 серпня, у проміжку між повітряними тривогами, щоб пробігти дистанцію, присвячену загиблому Герою чи Героїні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

Актуалізувати потреби та ознайомитися зі зробленим: Чернігівщину відвідали представники «Партнерства за сильну Україну» 11:17

Програма «Партнерство за сильну Україну» розпочала працювати в Чернігівській області ще у квітні 2022 року. Спершу зусилля були спрямовані на розмінування та очищення територій від вибухонебезпечних предметів, а також на підтримку місцевих органів влади у відновленні ключових послуг.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини