Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 02:30:49

"Молодіжне законодавство: потреби, перспективи"

04.04.2014   12:05Агенцiя

Працювати в офісі чи вміти забити цвях? Такі прості питання мають лежати в основі нового молодіжного законодавства. Потрібно, щоб ці закони розробляла сама молодь – у цьому полягає суть проекту, що розпочинається в Чернігівській і Луганській областях. До осені новий закон «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді» вже має бути прийнятий парламентом.

Третина молоді в Україні не працевлаштована і проживає разом з батьками – такі дані соціологічних досліджень, наведені сьогодні на презентації проекту з розробки молодіжного законодавства. Серед причин цього складного становища – недосконалість законів, які розробляються, очевидно, людьми далекими від справжніх проблем.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я розпочали проект, за яким самі юнаки і дівчата з двох областей – Чернігівської і Луганської — розробляють закон «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді». Організатори проекту вже кілька років працюють в нашій області спільно з центрами соціальних служб – насамперед Козелецькому та Бобровицькому районах, тому добре знають суспільну ситуацію на Чернігівщині. Початковий семінар з цього проекту пройшов за участю представників молодіжних об’єднань і органів влади з усіх районів. Привітала учасників представник посольства Нідерландів в Україні Марисія Пехачек – посольство надає допомогу в реалізації проекту.

Ініціатори проекту чекають ініціатив від молоді. Зі своїми пропозиціями можна звертатися до соціальних служб, органів влади, громадських організацій. Новий законопроект планують подати на розгляд Верховної Ради до листопада.


http://chodtrk.com.ua/?p=14160

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.