Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 липня, 02:59:06

Правоохоронці вчилися розривати "коло насильства"

12.02.2014   07:48

У рамках спільного просвітницького проекту Міністерства внутрішніх справ України та ряду громадських організацій у Чернігові відбувся навчально-практичний семінар для працівників міліції, спрямований на попередження насильства в сім'ї.

У тренінгу взяли участь представники міліцейських служб, прямо зобов'язаних виявляти факти сімейного насильства та протидіяти таким проявам, зокрема, дільничні інспектори міліції і працівники підрозділів кримінальної міліції у справах дітей з різних районів Чернігівщини.

В ролі тренерів виступили досвідчений фахівець з профілактичної роботи, старший інспектор з особливих доручень управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Артур Райнш та представниця «Української фундації громадського здоров'я» Наталія Цвєткова. Впродовж двох навчальних днів вони роз'яснили групі слухачів особливості вітчизняного та міжнародного законодавства у сфері попередження насильства, детально охарактеризували психологічні риси жертви та кривдника, закріпили алгоритм дій співробітника міліції в подібній ситуації.

Учасники дводенного семінару визнають велику користь від вивчення законодавчих актів щодо попередження насильства в сім'ї, перш за все - спільних документів низки відомств, які регламентують взаємодію правоохоронних органів та соціальних служб, медичних установ тощо. Проте найцікавішою і при цьому дуже корисною називають практичну фазу заходу.

Цивільні фахівці охоче приєдналися до проведення семінару, оскільки вбачають у цьому можливість внести свою вагому частку в розірвання так званого «кола насильства».

Представник центрального апарату МВС України відзначив відповідальне ставлення правоохоронців Чернігівщини до власної участі в семінарі, їхню високу зацікавленість у результативній роботі, прагнення набути міцні знання і дістати відповіді на непрості питання з власного практичного досвіду.

Логічним підсумком дводенного навчання стало вручення кожному учасникові відповідних сертифікатів. Цю приємну місію виконав в урочистій обстановці провідний тренер семінару Артур Райнш.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку 18:30

Співробітники Чернігівського районного управління поліції затримали 54- річного чоловіка, який заманив до себе додому 13-річну дівчинку, погрожував їй, бив та намагався зґвалтувати. Поліцейські помістили чоловіка до ізолятора тимчасового тримання.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу 18:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 29 липня в області щеплено першою та другою дозою 143 255 людей.

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка 16:20

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками.

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.