Зустріч співробітників СБУ з випускниками загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та військовослужбовцями строкової служби
17 грудня в Управлінні СБ України в Чернігівській області відбулася зустріч співробітників СБУ з випускниками загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та військовослужбовцями строкової служби, які планують вступати до вищих військових навчальних закладів Служби безпеки України.
Із вступним словом до присутніх звернувся помічник начальника Управління по роботі з особовим складом Юрій Горний. Він акцентував увагу присутніх на важливості вибору обраної ними майбутньої професії та розповів абітурієнтам про правила вступу до Національної академії Служби безпеки України у м. Києві та Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного університету “Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого” у м. Харкові.
Гостям було продемонстровано відеосюжети, що стосувалися основних напрямів діяльності української спецслужби та навчання у вишах.
Під час розмови у присутніх виникало чимало запитань, на які працівники Управління дали ґрунтовні відповіді.
Також майбутні вступники ознайомились з експозицією музею Управління, де, під час екскурсії, дізнались про роботу підрозділів спецслужби, а також про деякі знакові події історії УСБУ.
Нагадуємо, що для отримання більш детальної інформації з приводу прийому до вищих військових навчальних закладів Служби безпеки України можна звернутися за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 28 або за номером телефону в Чернігові – 655-425.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression