Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 08:03:41

На Чернігівщині відбувся семінар з освітянами

22.12.2011   07:17Агенцiя

21-го грудня на базі Чернігівського державного механіко-технологічного технікуму відбувся семінар з відповідальними особами за охорону праці та пожежну безпеку загальноосвітніх закладів.

У даному заході взяли участь представники управлінь Держтехногенбезпеки, Держгірпромнагляду в області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Під час семінару до освітян були доведені ситуація з пожежами в області та основні вимоги нормативних документів з питань пожежної та техногенної безпеки для закладів освіти.

На протязі останніх років ситуація із забезпеченням протипожежного захисту даних об’єктів залишає бажати кращого, в більшості випадків не виконуються навіть елементарні заходи.

Світильники не мають захисних плафонів, електричні розетки, вимикачі та електромережа влаштовані на горючій основі, допускається з’єднання електричних проводів за допомогою скруток, а також користування пошкодженими розетками та вимикачами, електрообладнання на протязі багатьох років не перевіряється на відповідність нормам безпечної експлуатації, шляхи евакуації, протипожежне водопостачання не відповідають вимогам нормативних актів з питань пожежної безпеки.

Всі ці порушення в будь-який час можуть призвести до виникнення пожежі та створити перешкоди підрозділам МНС під час її ліквідації. Тож необхідно терміново вжити всіх заходів щодо усунення наявних недоліків.

Крім того, обговорені питання щодо дотримання основних правил пожежної безпеки під час відзначення Новорічних та Різдвяних свят.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Григорій Ткаченко про важливе. ВІДЕО 07:52

Коротко про важливе: разом із чернігівськими журналістами спілкувалися про ринок землі, майбутнє українського сільського господарства, в тому числі розвиток таких галузей як тваринництво, картоплярство та ягідництво. Говорили про депутатство, бізнес та особисте.

До бюджету надійшло 26,7 млн гривень

До бюджету надійшло 26,7 млн гривень 07:38

За інформацією управління супроводження судових справ Головного управління ДПС у Чернігівській області станом на 01.05.2021 року в судових інстанціях на розгляді перебуває 1002 справи на суму 1067,6 млн гривень.

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер 07:24

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського 07:06

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни 07:02

13 травня о 08:10 на відкритій території біля с. Олешня Добрянської об`єднаної територіальної громади Чернігівського району було виявлено 2 предмета, схожі за ознаками на вибухонебезпечні.