Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 06:37:31

У Чернігові проходить ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

10.01.2014   14:22Агенцiя

9 січня розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки обласної державної адміністрації та управління освіти Чернігівської міської ради.

Як повідомили у навчально-методичному центрі управління освіти міської ради, для участі у ІІІ етапі олімпіад сформовані команди відповідно до рейтингу, визначеного за підсумками ІІ туру олімпіад.

 У ІІ етапі олімпіад взяли участь учні 35 загальноосвітніх навчальних закладів міського та обласного підпорядкування, усього 1597 учнів. Загальна кількість дипломів, отриманих учнями за підсумками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін, становить 416 дипломів. З них: дипломів І ступеня – 72, ІІ ступеня - 144, дипломів ІІІ ступеня – 200.

 За результатами проведення ІІ етапу олімпіад був розрахований рейтинг команд, який визначався як сума кількості балів, набраних усіма членами команди. Так, перше місце з відривом у 17,5 балів виборола команда учнів ліцею №15. Найбільшу кількість дипломів І, ІІ та ІІІ ступенів отримали учні СЗНЗ №1 – 48 дипломів. Лідерами по кількості дипломів І ступеня є учні ліцею №15 (18 дипломів).

Лідерами серед навчальних закладів міста за результатами ІІ етапу олімпіад, за інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради, вже протягом останніх п’яти років є учні СЗНЗ №1, ЗСШФМП №12 та ліцею №15, які в рейтинговій таблиці посідають перші три місця.

 За результатами ІІ етапу олімпіад також визначені навчальні заклади, що увійшли до п’ятірки кращих з окремих предметів. Другий рік поспіль стабільно високі результати демонструють учні ліцею №32 з української мови та літератури, ліцею №15 – з правознавства, гімназії №31 - з французької та німецької мов, СЗНЗ №1 – з англійської мови та географії, ЗНЗ №3 – з російської мови та літератури, ЗНЗ №7 – з обслуговуючих видів праці.

 Значно випереджають за кількістю балів, набраних у ІІ етапі олімпіад порівняно з іншими закладами, ЗСШФМП №12 та ліцей №15 – з математики, СЗНЗ №1 з англійської мови, ліцей №15 - з правознавства, ЗСШФМП №12 – з інформатики. Учні ліцею №15 вибороли найбільшу кількість балів з шести навчальних предметів: історії, правознавства, хімії, математики, економіки та астрономії. Високі результати порівняно з минулим роком показали учні СЗНЗ №1 – з хімії та фізики, ЗНЗ №30 – з української мови та літератури та біології.

 За підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін переможці нагороджені дипломами та направлені для участі у ІІІ обласному етапі олімпіад відповідно до рейтингу. З метою активного залучення педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до роботи з обдарованими дітьми вчителям, учні яких зайняли призові місця в міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, оголошена подяка.

 ІІІ обласний етап Всеукраїнських олімпіад розпочався під час зимових канікул 9 січня олімпіадою з української мови та літератури й триватиме до 9 лютого. Сьогодні учасники олімпіад змагаються у знаннях з фізики та історії.

 Крім того, з 27 січня до 28 лютого проводитимуться відбірково-тренувальні збори з 20 базових дисциплін до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  переможцями ІІІ обласного етапу олімпіад.

Останні новини Чернігівщини

«Допомога і всебічна підтримка мешканців громади – мій пріоритет у службі», – поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці 11:09

29-річний Олександр Генці став першим на Чернігівщині поліцейським офіцером громади. «Шериф» служить в рідній Ічнянській територіальній громаді і йому близьке гасло «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Сенсорний кіоск вже біля художнього музею імені Галагана на Валу 11:06

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проєкту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Представники 5 країн ЄС та УВКБ ООН на Чернігівщині: що вже зроблено і в чому може полягати подальша допомога 11:04

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає різнопланову підтримку жителям Чернігівщини з моменту, коли постраждалі території стали доступні гуманітарним організаціям. За цей час напрями допомоги суттєво розширилися: від гуманітарних вантажів до програм з відновлення житла.

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло 11:00

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 10:56

Упродовж минулого тижня (з 22 по 29 травня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 202 чоловіка особового складу та 72 одиниці основної й спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ