Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 16:28:08

Конкурс на участь у тренінгу “Захист та підтримка прав дитини”

19.12.2011   16:06Агенцiя

для представників місцевих громадських організацій, ЗМІ, соціальних служб та органів місцевої влади, активістів громадянського суспільства, які працюють в інтересах дітей в Чернігівській області

Оголошується конкурс на участь у Тренінгу “Захист та підтримка прав дитини” для представників місцевих громадських організацій, ЗМІ, соціальних служб та органів місцевої влади, які працюють в інтересах дітей в Чернігівській області, що організовує Громадська організація М’АРТ за фінансової підтримки ПРООН в Україні. Тренінг є навчальним заходом Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”.

До участі в конкурсі запрошуються активні люди, чия діяльність спрямована на захист прав та інтересів дитини і які працюють в Чернігові й Чернігівській області. Це можуть бути:

  • Представники громадських організацій Чернігова і Чернігівської області, які працюють з дітьми і для дітей;
  • Індивідуальні експерти та активісти в сфері захисту прав дитини;
  • Журналісти, чиї матеріали охоплюють інтереси дитини;
  • Працівники соціальних служб;
  • Персонал дитячих закладів (школи, інтернатні заклади, дитячі будинки, заклади соціального захисту, пенітенціарні установи і т.п.);
  • Представники місцевої влади, державних та місцевого самоврядування установ та організацій, які працюють в інтересах дітей.
  • Учасники тренінгу отримають спеціальну підготовку щодо концепції прав дитини, аналізу ситуації з дотриманням прав дитини, планування дій та місцевої політики на захист прав дитини.

Заняття під час тренінгу проводитимуть представники Гельсінкського Фонду з Прав Людини (Варшава, Польща) – Ельжбетта Чиж та Богна Хмелевська, представники громадської організації М’АРТ (Чернігів, Україна) та Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” – Руслана Бурова та Сергій Буров. Очікується участь і інших експертів з прав дитини.

Претенденти на участь у тренінгу мають бути готові брати активну участь у його першій, другій і дистанційній сесіях та взаємодіяти в рамках виробленого під час тренінгу спільного плану дій. Участь зареєстрованих учасників у всіх навчальних заняттях та виконання завдань дистанційної сесії є обов’язковою умовою.

Тренінг включає наступні етапи та терміни:
І. Перша сесія (3 дні) тренінгу: 9-11 січня 2012 року;
ІІ. Дистанційна сесія: 12 січня – 6 лютого 2012 року;
ІІІ. Друга сесія (3 дні) тренінгу: 15-17 лютого 2012 року (дати другої сесії є орієнтовними і будуть погоджуватись).

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, витрати на проїзд до місця проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і в межах вартості проїзду рейсовим громадським транспортом).

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору. Особлива увага під час відбору звертатиметься на наявність мотивації та планів активно діяти на підтримку та захист прав дитини, спроможність застосовувати отримані знання та навички на практиці.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструвати свою кандидатуру на участь у курсі “Захист та підтримка прав дитини” та дочекатись підтвердження реєстрації вашої кандидатури. Для реєстрації необхідно заповнити анкету за цим посиланням: http://edu.helsinki.org.ua/index.php?id=1259310204.

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою, якщо ви отримали повідомлення про це від організаторів.

Просимо звернути увагу, що зареєструватись на участь у конкурсі, заповнивши анкету, треба не пізніше 17.00, 30 грудня 2011 року. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 4 січня 2012 року.

Контакти організаторів для отримання додаткової інформації:
E-mail: rozumiemopravaludyny@gmail.com
Факс: (0462) 774-110
Поштова адреса: а/с 79, Чернігів, 14000
Контактні особи: Руслана Бурова (моб. тел.: +380959219967), Олександр Квітницький (моб. тел.: +380632625600) та Сергій Буров (моб. тел.: +380509219967).

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини