Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 04:51:12

У Чернігові завершився перший тренінг за проектом із протидії насильству

24.12.2013   09:46Агенцiя

У Чернігові з 16 по 20 грудня проведено перший тренінг у рамках проекту „Свобода від насильства: розширення прав та можливостей дівчат і жінок у складних життєвих обставинах”.

Вказаний проект реалізують відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Міжнародною організацією „Право на здоров’я” в Україні, Міжнародним благодійним фондом „Українська фундація громадського здоров’я” у співпраці з Міністерством соціальної політики України.

Насильство визнане загальнопоширеною проблемою в усьому світі. В Україні насильство поширене через низку факторів, зокрема: нестабільну соціально-економічну ситуацію, високий рівень вживання алкоголю та наркотиків тощо. Особливо вразливими до насильства в сім’ї є дівчата й жінки з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Надання їм ефективної допомоги потребує комплексного підходу до припинення насильства в сім’ї.

За словами організаторів, у рамках зазначеного проекту розроблено та відпрацьовано дві програми: корекційна програма роботи з чоловіками, які вчинили насильство, та програма роботи з жінками, які пережили насильство, що включає програму роботи з дівчатами (14-18 років). За зазначеними програмами передбачено проведення ряду спеціально розроблених тематичних тренінгів.

Так, до участі в першому тренінгу були запрошені спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу соціально-профілактичної роботи, служб у справах дітей, фахівці соціальної роботи міського центру СССДМ, методист науково-методичного центру управління освіти міської ради, психологи загальноосвітніх закладів Чернігова, психолог міської дитячої лікарні № 2 тощо.

У лютому 2014 року планується проведення дводенного тренінгу для працівників органів внутрішніх справ та ще низка тренінгів протягом усього наступного року.

Паралельно міські засоби масової інформації поширюють соціальну рекламу, спрямовану на викриття фактів насильства та протидії йому.

За інформацією відділу у справах сім’ї та молоді міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.