Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 11:49:51

Володимир Хоменко: "Ми системно працюємо над створенням оптимальних умов для формування особистості кожної дитини"

17.12.2013   14:15

На цьому голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив під час відкриття дошкільного навчального закладу «Перлинка» у с. Брусилів Чернігівського району.

Дитячий садок, розрахований на 20 місць, відремонтовано за кошти районного та сільського бюджетів. У ньому створені всі умови для всебічного розвитку та виховання дітей, підготовки їх до школи.

Як підкреслив очільник області, серед основних напрямів, над якими працюють місцеві органи влади – реалізація завдань, визначених у нових соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України».

«Першочергову увагу в побудові нової системи соціальної роботи Глава держави приділяє підвищенню ефективності діяльності місцевих органів влади щодо забезпечення прав дитини; реалізації права дитини на виховання в сім’ї, збільшенню охоплення дітей дошкільною та позашкільною освітою», - підкреслив Володимир Хоменко.

Завдяки програмно-цільовому підходу вдалося зробити конкретні кроки на шляху до забезпечення якості та доступності дошкільної освіти.

В області ведеться системна робота по реалізації обласної цільової Програми розвитку дошкільної освіти на 2011-2017 роки.

Тільки за 2012-2013 роки у селах і містах області розпочали роботу 28 дитячих садків – новозбудованих або відновлених раніше закритих закладів. Додатково відкрито 33 групи на базі діючих дитячих садків. Всього ж за час дії Програми в області відкрито 55 дошкільних навчальних закладів, а відсоток охоплення дітей дошкільною освітою нині становить 87%.

«Темпи, які ми взяли по облаштуванню дитячих садків, нас задовольняють, отже є підстави говорити про те, що програму по 100% охопленню дітей Чернігівщини дошкільним вихованням ми виконаємо у найближчий час», - зазначив голова облдержадміністрації.

Після урочистого відкриття керівник області ознайомився з матеріально-технічною базою дошкільного навчального закладу «Перлинка», оглянув кімнати, поспілкувався з вихователями та подарував садочку телевізор.

Останні новини Чернігівщини

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46

У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.

У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися

У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33

У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.

Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20

Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини