Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 12:19:14

Міліція вчила дітей законослухняності

12.12.2013   08:27

Як розповісти учням начальної школи про відповідальність за вчинені правопорушення та виховати повагу до закону? Ясна річ, у формі гри. Саме граючись першокласники Чернігівської школи № 1 визначили як треба себе поводити у суспільстві. Вчити дітей правилам поведінки в суспільстві потрібно змалку, доки вони як чистий аркуш.

Саме з цією метою до першокласників завітала старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Чернігівській області капітан міліції Оксана Зубець. Вона з порогу зуміла зацікавити маленьку аудиторію й перетворити виховну годину в яскравий емоційний захід.

Спочатку на основі плакатів малюки вивчили основні міліцейські підрозділи, з'ясували, чим вони займаються, і з ким з них дітлахам доводилося зустрічатися. Школярі своїми словами розповіли, чим, на їх думку, займається дільничний міліціонер, інспектор ДАІ, експерт-криміналіст та кінолог. Діти на певний час уявили себе представниками цих професій і у дитячій невимушеній манері виклали як вони бачать свої робочі будні.

Вдосталь награвшись, школярі розробили такі собі 10 заповідей що можна і що не можна робити вразі, якщо вони знаходяться самі вдома. Тут же міліціонер коментував умовні вчинки дітлахів та підказувала вірні відповіді. Такі заходи не тільки сприятимуть розвитку зв'язного мовлення у дітей, а й ще раз нагадають дітям про норми і правила поведінки в суспільстві.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.