Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 07:14:25

Міліція вчила дітей законослухняності

12.12.2013   08:27

Як розповісти учням начальної школи про відповідальність за вчинені правопорушення та виховати повагу до закону? Ясна річ, у формі гри. Саме граючись першокласники Чернігівської школи № 1 визначили як треба себе поводити у суспільстві. Вчити дітей правилам поведінки в суспільстві потрібно змалку, доки вони як чистий аркуш.

Саме з цією метою до першокласників завітала старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Чернігівській області капітан міліції Оксана Зубець. Вона з порогу зуміла зацікавити маленьку аудиторію й перетворити виховну годину в яскравий емоційний захід.

Спочатку на основі плакатів малюки вивчили основні міліцейські підрозділи, з'ясували, чим вони займаються, і з ким з них дітлахам доводилося зустрічатися. Школярі своїми словами розповіли, чим, на їх думку, займається дільничний міліціонер, інспектор ДАІ, експерт-криміналіст та кінолог. Діти на певний час уявили себе представниками цих професій і у дитячій невимушеній манері виклали як вони бачать свої робочі будні.

Вдосталь награвшись, школярі розробили такі собі 10 заповідей що можна і що не можна робити вразі, якщо вони знаходяться самі вдома. Тут же міліціонер коментував умовні вчинки дітлахів та підказувала вірні відповіді. Такі заходи не тільки сприятимуть розвитку зв'язного мовлення у дітей, а й ще раз нагадають дітям про норми і правила поведінки в суспільстві.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського 07:06

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни 07:02

13 травня о 08:10 на відкритій території біля с. Олешня Добрянської об`єднаної територіальної громади Чернігівського району було виявлено 2 предмета, схожі за ознаками на вибухонебезпечні.

14 травня - День танцю маленьких каченят

14 травня - День танцю маленьких каченят 06:58

Він популярний на всіх континентах.

Виявлено 87 нових випадків COVID-19

Виявлено 87 нових випадків COVID-19 20:58

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 13 травня в області зафіксовано 87 нових випадків COVID-19.