Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 10:25:33

Містером ЧНТУ став першокурсник ФЕІТовець! ФОТО

09.12.2013   10:36Агенцiя

5 грудня у Чернігівському національному технологічному університеті відбувся щорічний конкурс мужності та таланту "Містер ЧНТУ- 2013". За звання найкращого боролись 8 студентів:

№ 1 Орищук Микита, факультет електронних та інформаційних технологій
№ 2 Мусієнко Олексій, юридичний факультет
№ 3 Клименко Володимир, юридичний факультет
№ 4 Білик Павло, юридичний факультет,
№ 5 Луговський Владислав, факультет соціальної роботи
№ 6 Верезуб Дмитро, факультет менеджменту та підприємництва
№ 7 Акуленко Владислав, факультет електронних та інформаційних технологій
№ 8 Півень Павло, юридичний факультет

Повна зала вболівальників, плакати на підтримку кандидатів та постійні оплески тримали учасників в постійній напрузі. Хлопці розповідали про себе, відповідали на запитання журі та глядачів, демонстрували свої танцювальні здібності та таланти під час домашнього завдання.

Сюрпризом для всіх цього року став фінальний вихід хлопців не з дівчатами, а з матусями. Зворушливий вихід учасників настільки схвилював серця глядачів, що зал вітав Містерів та їх матусь стоячи. Між виступами конкурсантів, на сцені лунали музичні номери у виконанні шоу-балету "Ярмарка", Віталіни Лисенко, Валентина Гута та Юлії Цилюрик, "Вікторія Денс", колективу "3D Reality" та "Ілюзія", Марини Надточей.

Після трьохгодинного змагання, жури винесло вердикт:
"Містер ЧНТУ-2013" - Орищук Микита, ФЕІТ
"Віце-Містер ЧНТУ-2013" - Верезуб Дмитро, факультет менеджменту та підприємництва
"Містер глядацьких симпатії" - Луговський Владислав, факультет соціальної роботи

Всі учасники отримали призи від ЧНТУ, профкому та студради ЧНТУ, а також від партнерів та спонсорів: магазину "Скарлет", компанії "Фаберлік", "Частной языковой школы", спортклубу "Чемпион", Українського бюро подорожей, "Фідобанку", "розважального комплексу "Базис", солярію "Малібу".

Окрема вдячність неперевершеним ведучим - Мельнику Владиславу, Гаркуші Максиму, Наталії Полтавець та Анні Аксьон, а також студклуб ЧНТУ дякує хореографам-постановкникам: Єременко Антону, Косаренко Юлії та Іванцовій Анні.

Студентський клуб ЧНТУ вітає учасників із гідним представленням свого факультету та виражає подяку всім партнерам і спонсорам за підтримку та допомогу. Студклуб ЧНТУ сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Руслана Яковлева

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

Жінки освоюють «чоловічі» професії…

Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34

Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.

10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28

День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09

Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини