Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 14:44:22

Інститут історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського святкує 40-річчя

27.11.2013   07:47

26 листопада 40-річчя від часу відновлення відзначає Інститут історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

За роки діяльності інститутом підготовлено понад 7 тисяч кваліфікованих фахівців, які успішно працюють в освітній сфері області, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Із знаменною датою привітали професорсько-викладацький колектив, співробітників і студентів знаного інституту в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

Вітаючи ветеранів, викладачів, студентів навчального закладу, Юрій Музика відмітив, що розвиток інституту тісно пов’язаний з історією міста та області. Він також відзначив вагомий внесок колективу і студентів у відродженні історії, етнології таких перлин культурної спадщини Сіверського краю, як Батурин, Седнів та Любеч.

Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка Юрій Музика щиро подякував всьому колективу Інституту історії за підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди 40-річчя вручив відзнаки облдержадміністрації.

Привітали інститут з визначною датою і Валентин Мельничук та Олег Шеремет, вручивши кращим викладачам відзнаки обласної ради та Чернігівського міськвиконкому.

А творчі вітання студентів Інститут історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського додали присутнім особливого святкового настрою.
 

Останні новини Чернігівщини

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

У Чернігові вшанували Героїв до Дня Гідності та Свободи 12:38

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня у Чернігові провели урочистий захід на знак поваги до патріотизму та мужності співгромадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору під час Помаранчевої революції у 2004-му та революції Гідності у 2013-2014 роках.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51

Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини