На Чернгівщині провели День позашкілля. ФОТОрепортаж
Урочистий захід «Твої таланти, Чернігівщина» з нагоди Дня позашкілля, 19 листопада пройшов у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва.
Представити свої роботи з’їхалися близько 400 вихованців та педагогів позашкільних, загальноосвітніх, інтернатних та професійно-технічних навчальних закладів області.
Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник оглянули виставки, ознайомилися з проведенням майстер-класів, а також взяли участь у церемонії нагородження вихованців та педагогів позашкільних навчальних закладів.
Цього року до навчання у позашкільних закладах залучено понад 43 тисячі вихованців – це майже половина від загальної кількості дітей шкільного віку. Узагальнений показник охоплення позашкільною освітою дітей та учнівської молоді в області в 2013-2014 навчальному році становить біля 70%.
Голова облдержадміністрації висловив подяку педагогам і вихователям за високий професіоналізм, самовіддану працю, щедрість душі та підтримку юних талантів.
Учасники та гості свята також переглянули святкову концертну програму за участю дитячих колективів.
Фоторепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.